Koncert SHREDLUST + STEEL HABIT i THE MEANING OF TIME

KONCERT SHREDLUST W ROCK 69!
Jako supporty zagrają Steel Habit i The Meaning of Time

SHREDLUST:

Zespół Shredlust został założony w kwietniu 2010 roku. Od samego początku, mimo sporej różnicy w gustach, kształtowaliśmy styl, w którym każdy z nas się odnalazł. Muzyka którą gramy jest dla nas wszystkim, dobrą zabawą, odskocznią od szarej rzeczywistości i sposobem na samorealizację. W lutym 2011 roku zarejestrowaliśmy demo, które wywołało pozytywny odzew wśród polskich, jak i wielu zagranicznych recenzentów i słuchaczy oraz otworzyło nam drogi do większych koncertów. Graliśmy na scenach wielu polskich miast z takimi zespołami jak Frontside, Acid drinkers, Hey czy Farben Lehre. Dotychczas można było nas zobaczyć na koncertach m.in. w warszawskich klubach takich jak FonoBar czy Tabu, pod Pałacem Kultury i Nauki, Bydgoskiej Estradzie, w Łódzkiej Luce i tamtejszej Improwizacji oraz w Płocku, podczas koncertów WOŚP, a także Rockowych Ogródków, festiwalu Rock Tower, jako support dla brytyjskiej grupy Neuronspoiler podczas Summer Fall Festival (Zagraliśmy również trasę z nimi i Nocnym Kochankiem/Night Mistress) oraz w niezliczonej ilości klubów w mniejszych miastach. Po roku ciszy zespół reaktywuje się w nieco zmienionym składzie, z nową werwą, bagażem doświadczeń z mezaliansu muzyków z innymi zespołami, oraz planem spuszczenia łomotu całemu światu.

STEEL HABIT:

Początek Steel Habit datuje się na koniec 2010 r. W dotychczasowym dorobku kapela ma dwa wydawnictwa – Płytę demo wydaną w 2011 r. oraz mini album ” Eyes From The Mirror” z 2013 r.
Cały czas tworzymy nowy materiał oraz koncertujemy bez wytchnienia po całej Polsce. Dzieliliśmy dechy m.in. z takimi kapelami jak Illusion, amerykański Hirax, brazylijska Nervosa, Materia, Thy Disease, Made of Hate czy Devilish Impressions.
Gramy w klimatach heavy/thrash, inspirując się wieloma zespołami ze sceny światowej. Jeśli lubisz ciężkie i konkretne granie to z pewnością nie zawiedziesz się słuchając nas na żywo.
Zapraszamy na koncert SHREDLUST, THE MEANING OF TIME w Płocku
Koncert odbędzie się w/na Rock ’69 przy pl. Narutowicza 2.

|||::
Plac Gabriela Narutowicza 2, 09-400 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.