Koncert CLEO

Galeria Wisła przygotowała kolejną muzyczną niespodziankę dla swoich klientów. Postanowiliśmy rozpocząć wiosnę z przytupem, dlatego zapraszamy na koncert CLEO, artystki o słowiańskim uroku, z czarnym głosem, zwanej Pierwszą Słowianką Rzeczypospolitej.

Koncert CLEO w Galerii Wisła zostanie poprzedzony wiosennymi pokazami mody, poradami stylistek oraz występami płockiej grupy tanecznej „Shadow”. Fani artystki mogą liczyć na wspólne zdjęcia i autografy. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00.

CLEO to nie tylko wokalistka, to również autorka tekstów, malarka i projektantka. Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel „MY SŁOWIANIE”, który stał się jednym z największych hitów radiowych. Wydana rok później płyta „HIPER/CHIMERA”, którą wyprodukował Donatan, uzyskała status podwójnej platyny. CLEO jest najpopularniejszą polską wokalistką w sieci, jej profil facebookowy zgromadził ponad 1 440 000 fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono ponad 150 milionów razy.

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama