REKLAMA

Kolejkowy Świat – Wystawa

W dniach 1-3 i 5-7 czerwca Galeria Wisła zaprasza wszystkich poszukiwaczy wrażeń na dni niezwykłych atrakcji. Na terenie Galerii pojawi się wystawa pn. „KOLEJKOWY ŚWIAT”.To w sumie ponad 250m2 niezapomnianych wrażeń. To również idealna propozycja na spędzenie niezapomnianego Dnia Dziecka.

KOLEJKOWY ŚWIAT jest wystawą o charakterze edukacyjno-rozrywkowym, skierowaną zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Swoją oryginalnością i dbałością o szczegóły zachwyci wielopoziomowa, gigantyczna makieta kolejowa w skali 1:87. Niepowtarzalna, bajkowa, górska zabudowa, serpentyny torowisk, tysiące szczegółów – to wszystko sprawia, że jest ona jedną z najpiękniejszych w Europie. Dodatkowe, interaktywne strefy zabaw wprowadzą wszystkich zwiedzających w niezwykły świat kolejek. Pod czujnym okiem animatorów, w godz. 11:00-19:00 będzie można uczestniczyć w interaktywnych zabawach oraz zapoznać się z historią kolejnictwa. Z myślą o najmłodszych powstanie kino KOLEJKOLAND, w którym będą emitowane filmy i bajki o tematyce kolejowej, a także plac zabaw z drewnianymi kolejowymi zabawkami.

Warto również wspomnieć o jeszcze jednej atrakcji. Na największych kolejkomaniaków czeka wielka niespodzianka. Od 5 do 7 czerwca będzie można skorzystać z bezpłatnych przejazdów Ciuchcią Tumską, która będzie kursować wokół Galerii Wisła. Stacji początkowej należy szukać przed głównym wejściem do Galerii.

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama