REKLAMA
czwartek, 24 Maj, 2018

REKLAMA

KOCHAMY ZWIERZAKI

11 czerwca Galeria Wisła organizuje wydarzenie edukacyjne, którego głównymi bohaterami będą psy

„Druga sobota czerwca będzie dniem poświęconym psom. W programie akcji przewidujemy zabawy edukacyjne z psami, porady z zakresu pielęgnacji, szkolenia i tresury.” – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła – „Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy spektakl „Hau, miau i inne języki”, na który zaprosimy pod Wieżę Zegarową o godzinie 13:00 i 14:00. Nie zabraknie malowania buziek, warsztatów plastycznych, zabaw i konkursów z nagrodami.”

Tego dnia przed galerią będzie można skorzystać z drobnych usług fryzjerskich dla psów. W pokazach zaprezentują się psy pracujące w płockim WOPR i Ochotniczej Straży Pożarnej. Na specjalnym stanowisku będzie można zapoznać się z działaniem furminatorów. Każdy kto przyjdzie tego dnia ze swoim pupilem do Galerii, będzie mógł wziąć udział w konkursie na najsympatyczniejszego psa.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 16:20. Do zdobycia będą upominki oraz bony do wykorzystania w sklepie Leopardus.

„Galeria Wisła znajduje się na mapie miejsc przyjaznych psom. Klienci galerii mogą bez przeszkód wchodzić na teren centrum wraz ze swoimi pupilami.” – dodaje Magdalena Michalska – „Wielu klientów traktuje psy jak członków rodziny, dlatego – jeżeli pies nie obawia się otoczenia galerii handlowej, jest pod stałą opieką właściciela i nie sprawia kłopotu – to jest mile widzianym gościem Galerii Wisła. Warto o tym pamiętać szczególnie 11 czerwca, gdyż tego dnia przeprowadzimy akcję PSIAKI DLA SCHRONISKA. Wystarczy o godzinie 16:00 przyjść ze swoim psiakiem przed wejście główne do Galerii. Za każdego policzonego zwierzaka przekażemy 5zł na rzecz schroniska. Wystarczy być, aby pomóc.”

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.