IV WEEKEND MOTORYZACYJNY

21, 22 i 23 października Galeria Wisła w Płocku wspólnie z Gazetą Wyborczą zaprasza na Weekend Motoryzacyjny. W tych dniach na terenie Galerii płoccy dealerzy samochodowi zaprezentują swoje nowości i bestsellery.
„To już czwarta edycja Weekendu Motoryzacyjnego, którą po raz kolejny organizujemy ze sprawdzonym partnerem, Gazetą Wyborczą.” – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła – „Dotychczasowe odsłony cieszyły się dużym powodzeniem zarówno wśród klientów odwiedzających Galerię, jak i u wystawców, czyli samochodowych dealerów z regionu. Sukces ostatniej edycji upewnił nas w przekonaniu, że Weekend Motoryzacyjny, to propozycja oczekiwana przez płocczan.”
W sobotę i niedzielę mototargom będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje, m.in. stanowiska golibrody, kącik z konsolami, czy strefa symulatorów.
„Tym razem głównymi odbiorcami atrakcji towarzyszących będą mężczyźni. Bez względu na wiek, każdy Pan znajdzie zajęcie dla siebie. O szczegółach poinformujemy niebawem.” – dodaje Magdalena Michalska.

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia