Inicjatywa Wieczór Chwały „Weź”

Drogi przyjacielu,

wierzysz w cuda? A Chciałbyś ich doświadczyć?
Mam na to przepis. Jezus polecił mi napisać w dzienniczku, że „nie trzeba odprawiać dalekiej pielgrzymki ani też składać jakichś zewnętrznych obrzędów, ale wystarczy przystąpić do stóp zastępcy Mojego z wiarą i powiedzieć mu nędzę swoją, a cud miłosierdzia Bożego okaże się w całej pełni.” (Dz.1448)

Wiesz, o czym mowa? O wspaniałym sakramencie, jakim jest spowiedź. Wystarczy tylko (albo i aż) chcieć, podejść do konfesjonału, wylać w prawdzie swoje słabości przed kapłanem i… czekać aż w Twoim życiu zaczną dziać się cuda. Ale największym cudem jaki otrzymujemy w tym sakramencie jest miłość. Nie wstydź się brać jej tyle, ile Ci potrzeba. Zapewniam Cię, otrzymasz jeszcze więcej.

Jeśli jeszcze się wahasz czy spowiedź ma sens, to zapraszam Cię na wyjątkowy wieczór, podczas którego moi przyjaciele pokażą Ci, że warto przystąpić do zdrojów Miłosierdzia Bożego i czerpać z niego, ile Twoja dusza zapragnie.

Przyjdź na wielkopostny Wieczór Chwały zatytułowany WEŹ 18 marca o godz.19:30 do płockiej Stanisławówki. I WEŹ ze sobą przyjaciół! :)

Do zobaczenia!
s. Faustyna

|||::
ul. Jachowicza 4, 09-408 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama