Festiwal Sportów Ekstremalnych

W jaki sposób pożegnać lato? Najlepiej z wielkim hukiem! Gdzie szukać inspiracji na wrzesień? W Galerii Wisła! To właśnie w Galerii Wisła, w dniach 3 -4 września odbędzie się Festiwal Sportów Ekstremalnych. W trakcie wyjątkowej akcji będzie można poznać niesamowitych ludzi – osobowości tworzące kulturę związaną ze sportami ekstremalnymi, wyczynowymi i lifestylowymi. W oba weekendowe dni w godzinach 12.00-18.00 odbędą się liczne atrakcje związane ze sportami wodnymi, ulicznymi oraz lifestylowymi. To również unikatowa okazja, by bezpłatnie zdobyć porady na temat specjalistycznego sprzętu niezbędnego do realizowania ekstremalnych pasji.

„Takiej imprezy w płockich galeriach jeszcze nie było! Ekstremalna zabawa odbywać się będzie na dwóch przestrzeniach: wewnątrz i na zewnątrz Galerii. Różnorodne atrakcje sprawią, że każdy znajdzie aktywność odpowiadającą jego upodobaniom.” – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

Na zewnątrz, tuż przed głównym wejściem do Galerii zostanie stworzona strefa surfera, na której będzie można popływać na 30 metrowym torze do skimboardu. Ta wyjątkowa atrakcja wraz z oprawą DJ’a przeniesie nas w klimat kalifornijskiej plaży. Wodne szlify i „skimowe” rywalizacje odbędą się na deskach marki Pakalolo. Ponadto, na miejscu będzie można stawiać pierwsze surferskie kroki dzięki trenażerom typu Trickboard. Balans i równowaga to podstawa w tego typu sportach, a wszelkiej wiedzy i wsparcia udzielą doświadczeni instruktorzy grupy FlowUP!

„W galerii zaprezentujemy również strefę z akademią skateboardingu, w której królować będą fishboardy, longboardy oraz hulajnogi.” – informuje Magdalena Michalska – „W programie akcji przygotowano pokazy i akademię Freestyle BMX/MTB. W tym celu powstaną specjalne konstrukcje, które umożliwią walkę z ziemską grawitacją. Poza tym w programie: trampolina wakestyle, na której można poćwiczyć akrobacje z treningową deską wakeboardową oraz trenażer typu trambike.”

Do festiwalu dołącza się środowisko branżowych partnerów, dzięki czemu uczestnicy zabawy będą mogli podziwiać różnego rodzaju sprzęt oraz akcesoria. To nie wszystkie atrakcje pierwszego weekendu września! Finał wydarzenia uświetni koncert Natalii Nykiel, czyli jednej z najbardziej zdolnych i popularnych wokalistek młodego pokolenia. Artystka mocnym krokiem weszła na polski muzyczny rynek. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem 2014 roku. Natalia w ciągu ostatniego roku stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci. Jej teledyski łącznie mają już prawie 40 milionów wyświetleń, z czego videoclip do singla „Bądź duży” znalazł się na 2 miejscu najczęściej wyświetlanych polskich teledysków oraz na 6 miejscu najczęściej odtwarzanych teledysków z całego świata w Polsce w 2015 roku! Kolejnym dziełem Natalii, który stał się radiowym hitem jest utwór Error. Artystka stanowi wiodącą rolę we wszystkich stacjach radiowych.

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia