REKLAMA

Fame Dance Festiwal 6

FAME DANCE FESTIWAL jest jedną z największych imprez tanecznych odbywających się w Płocku. Pomysłodawcą projektu jest Małgorzata Staniszewska –właścicielka, instruktorka oraz czynna tancerka Studia Tańca Fame. Celem projektu jest popularyzacja działalności artystycznej- tańca wśród dzieci i młodzieży z terenu miasta, upowszechnienie wszechstronnego rozwoju, sprawności fizycznej, organizacja dzieciom i młodzieży czasu w okresie przed końcem roku szkolnego, kształtowanie współpracy w zespole, możliwość zaprezentowania nabytych umiejętności przed szeroką publicznością. FAME DANCE FESTIWAL to czterodniowe DARMOWE warsztaty połączone z wielką, wieczorną galą tańca prezentowaną na deskach płockiego amfiteatru. Organizatorami jest Studio Tańca Fame oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.

FAME DANCE FESTIWAL – to już szósta edycja DARMOWYCH, warsztatów tanecznych z gwiazdami tańca znanymi z programu telewizyjnego YOU CAN DANCE odbywających się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka. Jak co roku zapraszamy wszystkich mieszkańców na zajęcia, które rozpoczynają się w poniedziałek 19 czerwca i trwają do piątku 23 czerwca włącznie. Zorganizowanie tegorocznego festiwalu nie byłoby możliwe gdyby nie ogromne wsparcie ze strony sponsorów PKN ORLEN oraz Fundusz Grantowy dla Płocka.

23.06.2017- Płocka scena na Amfiteatrze przemieni się w kopalnię młodych talentów. Będzie można podziwiać popisy warsztatowców jak również tancerzy ze Studia Tańca Fame.
Do tanecznego świata wprowadzać nas będą :
– Karolina CUKI Dziemieszkiewicz- styl commercial hip hop
-Patryk Rożniecki- new age i high heels

A zatem nie ma na co czekać!
ZAPISY rozpoczęte!
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres fameplock@gmail.com ( w tytule wpisując FDF6, prosimy podawać imię, nazwisko, wiek, nr telefonu).

To wszystko za darmo – jedyne co trzeba zrobić to zapisać się na warsztaty- a jeśli nie macie na nie czasu a chętnie obejrzelibyście popisy tancerzy na żywo- to musicie odebrać darmową wejściówkę , które będzie można nabyć od 19 czerwca w Studiu Tańca Fame (ul. Nowy Rynek 11- budynek Teatru Dramatycznego od godz. 8:00-20:00) i w POKiSie (ul. Tumska 9).

|||::
Płock, Rybaki 10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.