REKLAMA

DEBATA PREZYDENCKA

PetroNews, radio KRDP FM i telewizja PTV organizują debatę, w której udział wezmą kandydaci na prezydenta Płocka. Już za tydzień będziecie mogli obejrzeć wypowiedzi kandydatów na żywo, a przez najbliższe dni czekamy na Wasze pytania.

Płockie ulice wypełniły się billboardami, banerami i plakatami. Zewsząd widzimy twarze kandydatów do rady miasta, gminy, powiatu, sejmiku czy na najważniejsze stanowisko – prezydenta, burmistrza albo wójta. Im bliżej terminu wyborów, tym większe zaangażowanie kandydatów. Pojawiają się w mediach, organizują spotkania przedwyborcze, zapraszają dziennikarzy na konferencje prasowe.

Jak wybrać te najwłaściwsze osoby? W jaki sposób zweryfikować obietnice? Uwierzcie, dziennikarze również zastanawiają się nad tym.

I właśnie dlatego razem z naszymi partnerami medialnymi – radiem KRDP FM oraz telewizją PTV – organizujemy przedwyborczą debatę prezydencką, która nadawana będzie na żywo 11 października od godziny 18.

Debata będzie składała się z trzech części:

  1. Pytania do kandydatów (każdy odpowiada na to samo pytanie).
  2. Losowanie pytań od czytelników.
  3. Pytania kandydatów do swoich konkurentów.

Pytać będziemy o pomysły i poglądy na tematy z zakresu infrastruktury, inwestycji, gospodarki, kultury, sportu, turystyki, służby zdrowia, pomocy społecznej i edukacji.

No i właśnie tutaj potrzebujemy Waszej pomocy. Przesyłajcie swoje propozycje pytań, jakie chcecie zadać kandydatom. Pamiętajcie, żeby były dostosowane do każdego z nich – a mamy czterech pretendentów na stanowisko prezydenta: Wiolettę Kulpę (PiS), Andrzeja Nowakowskiego (PO), Tomasza Kominka (PSL) i Macieja Dąbrowskiego (Kukiz’15).

Na Wasze propozycje czekamy do 9 października – przesyłajcie je na adres redakcja@petronews.pl.

I zachęcamy – 21 października idźcie na wybory!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia