Das Moon – Koncert

Leszek Chmielewski zaprasza na koncert grupy Das Moon

Poznaj prawdziwe oblicze muzycznego undergroundu z Leszkiem Chmielewskim! Przyjdź na koncert, odkrywaj nowe brzmienia, poznawaj ludzi z pasją i…baw się dobrze. Bo o to chłodzi:)
Leszek Live! to nowy orzeźwiający cykl koncertów na muzycznej mapie Polski. Akcja skierowana do zespołów z całego kraju, które chcą zademonstrować swoją siłę rażenia przed publicznością klubową.
W ramach cyklu zapraszamy na koncert grupy Das Moon, który odbędzie się 11 września, w Zachęta Bar w Płocku. Specjalnie dla Was wstęp na ten koncert jest darmowy.

Das Moon
DAS MOON to muzyczna podróż w czasie – w przeszłość i w przyszłość, potężna dawka syntezatorów z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych oraz hipnotyzujący głos wokalistki Daisy K.
DAS MOON wykorzystuje wcześniejsze doświadczenia na granicy industrialnego eksperymentu i muzyki elektronicznej jako punkt wyjścia do tworzenia w estetyce alternatywnego popu. Ważnym elementem koncertów DAS MOON są synchroniczne projekcje wideo.
Inspiracjami dla DAS MOON są m.in. Einstürzende Neubauten, The Prodigy, Laibach, Kraftwerk, Depeche Mode i Sonic Youth.

Ideą koncertów Leszek Live! jest odkrywanie muzycznych talentów z całego kraju oraz umożliwienie im pokazania się na scenach wybranych klubów. Przed tą szansą staje kilkadziesiąt zespołów, wytypowanych spośród zgłoszeń przez organizatora i wybranych ostatecznie przez kluby. Grupy staną też przed szansą zagrania na czerwcowym święcie muzyki – Fete de la musique w Berlinie.

|||::
Płock, ul. Grodzka 9/1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia