REKLAMA

Charytatywna impreza DiscoPolo

13 grudnia 2016 roku. 35. rocznica stanu wojennego. To właśnie tego dnia 21-letni Maciek Koziorowski uległ wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego jego mózg został bardzo poważnie uszkodzony. Jednak ani Maciek, ani jego przyjaciele nie poddają się.

– Maciek potrzebuje profesjonalnego leczenia w klinice, które może dać mu drugą szanse na życie. Wierzymy, że dzięki naszej wspólnej determinacji i pomocy ludzi z ogromnymi sercami, wszyscy razem pobiegniemy #DoJednejBramkiZMaćkiem – mówią organizatorzy akcji, przyjaciele młodego mężczyzny.

Zbieranie funduszy zaczęli praktycznie od razu po wypadku. 21 stycznia br., na hali MOKSiR w Drobinie zorganizowali Turniej Charytatywny “Do jednej bramki z Maćkiem”. Udział w nim wzięło 10 drużyn: Kasztelan Sierpc, Błękitni Raciąż, Pegaz 95 Drobin, Delta Słupno, Aleja Gwiazd, Pegaz Drobin, Wkra Bieżuń, Zryw Bielsk, Mazur Gostynin i San Escobar. – Zwyciężyła drużyna SAN ESCOBAR, złożona w większości z zawodników Skry Drobin, która w finale pokonała Wkrę Bieżuń (7:1). Wszystkie pieniądze zebrane tego dnia zostaną przekazane na specjalnie założone konto. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom, kibicom i każdemu kto wsparł nas tego dnia! – relacjonują organizatorzy.

Kolejna impreza charytatywna zaplanowana jest na 24 lutego w godzinach 18-23. Tym razem na hali MOKSiR w Drobinie odbędzie się koncert w rytmach muzyki tanecznej, specjalnie dla Maćka. Bilet wstępu (20 zł) będzie symboliczną cegiełką, przekazywaną w dniu koncertu przy wejściu. – Podczas koncertu znajdziecie również świetnie zaopatrzony sklepik, w którym będziecie mogli zaspokoić żołądek i ukoić pragnienie po szalonych wygibasach pod sceną. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na dalsze leczenie naszego przyjaciela – zachęcają znajomi Maćka.

Pieniądze na jego leczenie można też wrzucać do puszek, ustawionych w różnych sklepach w Drobinie oraz na stacji paliw. Jeśli chcecie wspomóc rehabilitację Maćka, możecie także wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto: Ludowy Klub Sportowy “SKRA” Drobin, Nr konta: 60 9042 1068 0420 0693 2000 0040; w tytule wpłaty: Do jednej bramki z Maćkiem.

|||::
09-210 Drobin, Szkolna 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.