Benefis Ryszarda Wolbacha – 40 lat na scenie

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Płocku
07.10.2016 r. godz. 19:00

CZĘŚĆ PIERWSZA

Widowisko Muzyczne „KOLORY NADZIEI”, którego premiera odbyła się w warszawskiej Sali Kongresowej PKiN, a prezentowane było między innymi na Stadionie Inea w Poznaniu podczas eventu „Życie Bez Ograniczeń” Nicka Vujicica. Dotychczas obejrzało je ponad 40 tys. widzów. W widowisku udział biorą: Ryszard Wolbach, Kalina Gumińska (Kasprzak), Marcin Kołaczkowski, Alternatywny Teatr Tańca LUZ pod kierownictwem Joanny Woszczyńskiej, Kamil Szafraniec oraz gościnnie Grupa Teatralna POKiS.

Widowisko jest połączeniem teatru, tańca, muzyki i wizualizacji komputerowej. Wiedza na temat psychiki człowieka opowiedziana jest za pomocą muzycznego i tanecznego przekazu, który w obrazowy sposób ukazuje najbardziej skrajne emocje towarzyszące człowiekowi w chwilach niepowodzeń, porażek, jak i w chwilach szczęścia czy radości.

O wizerunek artystów podczas widowiska zadbają: Grupa The Mystery Barbers, Grzegorz Chmiel i Izabela Nakwaska. W widowisku wykorzystane są zdjęcia Alicji Reczek.

CZĘŚĆ DRUGA

Ryszard Wolbach wraz z Lechem Makowieckim i Zbigniewem Hofmanem wykona utwory z repertuaru zespołu Babsztyl, natomiast z Krzysztofem Dżaworem Jaworskim, Cezarym Kaźmierczakiem, Jarosławem Zdankiewiczem, Wojciechem Kuzykiem oraz z Chórem Vox Singers zaprezentuje utwory z repertuaru zespołu Harlem. W koncercie wystąpią również: zespół Czerwony Tulipan, Piotr Bukartyk, Piotr Mikołajczak, Krzysztof Misiak, Maciej Bieniek, Jarosław Kostyra.

Koncert poprowadzi Korneliusz Pacuda.

Bilety do nabycia w kasie Teatru Dramatycznego im. J. Szaniawskiego w Płocku
oraz pod numerami telefonu 608 088 935 i 606 129 631.
Cena: 90 zł

|||::
Płock, Nowy Rynek 11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia