Baw się z Barbie i Hot Wheels

22 października, w godzinach 12:00 – 18:00, wszystkie dzieci odwiedzające Galerię Wisła będą miały niepowtarzalną okazję do wesołej zabawy z ulubionymi zabawkami: lalkami Barbie i samochodzikami Hot Wheels.

W specjalnie wydzielonych strefach BARBIE przygotowane będą stanowiska kreatywno-edukacyjne poświęcone różnym profesjom. Strefa BARBIE-LEKARKA to odkrywanie tajników jednego z najbardziej odpowiedzialnych zawodów na świecie. Tutaj dzieci otrzymają informacje na temat pierwszej pomocy. Nauczą się także rozpoznawania znaków bezpieczeństwa oraz budowy ciała na przykładach anatomicznych modeli. BARBIE-ASTRONAUTKA szczególnie przypadnie do gustu tym, którzy marzą o lotach w przestrzeń kosmiczną. W skład strefy wejdzie planetarium, w którym odbywać się będą pokazy. Prowadzący warsztaty pokażą, jak rozpoznawać poszczególne planety i podzielą się ciekawostkami związanymi z przestrzenią międzyplanetarną.

Równocześnie dla małych rajdowców odbędzie się spotkanie z samochodami HOT WHEELS, bez których chłopcy nie wyobrażają sobie dobrej zabawy. Odjazdowe emocje zapewni jedyne w swoim rodzaju stanowisko do budowania torów wyścigowych. Tutaj chłopcy będą mogli wypróbować najlepsze auta Hot Wheels oraz wziąć udział we wspólnym tworzeniu różnego rodzaju torów: najdłuższego, najbardziej kreatywnego, z największym skokiem oraz największej pętli. Wyścigi samochodów na tak przygotowanych torach z pewnością zapewnią dzieciom adrenalinę i mnóstwo frajdy.

Wszystkie dzieci zapraszamy także do Fotobudki, w której będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcia z gadżetami nawiązującymi do świata ich ulubionych zabawek. Nie zabraknie konkursów, w których do zdobycia będą zabawki z serii Barbie i Hot Wheels.”

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia