Aquathlon Ziemi Płockiej

Mamy nadzieję zapoczątkować cykl zawodów aquathlonowych z przeszkodami, który znany będzie w całej Polsce ze znakomitej zabawy, świetnej atmosfery i rywalizacji jak nigdy dotąd. Dla chcących sprawdzenia swoich możliwości wybraliśmy urocze miejsce w Płocku nad zalewem Sobótka, które gwarantuje dodatkowo bardzo dobre walory obserwacyjne wszystkim ich kibicom. Przeszkody na trasie biegowej będą zróżnicowane i w zależności od stopnia sprawności pokonanie ich może wymagać pomocy innych uczestników. Obie konkurencje sprawdzą każdy aspekt zdolności motorycznych uczestników: siłę, szybkość, koordynację i wytrzymałość oraz gibkość.
Uczestnicy Płockich zawodów będą m.in. pokonywać ściany ze słomy, przebiegać przez ,,IKARUSA”, przedzierać się przez kontener z lodem, pokonywać skarpę z opon, oraz wydzierać yardy Płockim Mustangom.
Formuła zawodów Aquathlonu Ziemi Płockiej łączy w sobie zarówno elementy biegu przeszkodowego, który wymaga od zawodników generowania niesamowitych mocy z odpornością na zmęczenie, bowiem o zwycięstwie na mecie decydować będą ułamki sekund.

|||::
Płock, ul. Rybaki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia