Akustyczny koncert Antka Smykiewicza

„Galeria Wisła po raz kolejny przygotowała muzyczną niespodziankę dla swoich Klientów.” – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła – „2 grudnia, o godzinie 18:00 rozpocznie się akustyczny koncert popularnego artysty, Antka Smykiewicza. To jeden z najciekawszych, funkcjonujących obecnie na naszej rodzimej scenie głosów młodego pokolenia.”
Akustyczny koncert Antka Smykiewicza będzie zwieńczeniem obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, akcji zorganizowanej po raz kolejny w Galerii Wisła, we współpracy z Urzędem Miasta Płocka.
Na co dzień Antek Smykiewicz to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Jest laureatem drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalistą 7 edycji programu Must Be The Music. Antek jest wokalistą swojego autorskiego zespołu Ściana Wschodnia.
Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Otrzymał status DIAMENTOWEJ PŁYTY w kategorii „Muzyka Rozrywkowa”. Teledysk do singla odnotował oszałamiająca liczbę ponad 30 milionów wyświetleń. Drugim singlem zapowiadającym debiutanckie wydawnictwo był utwór „Limit Szans”, który w równie szybkim tempie podbił listy przebojów największych rozgłośni w kraju. Teledysk odnotował liczbę ponad 2 milionów wyświetleń. 6 maja 2016 r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Antka Smykiewicza „Nasz Film”. Trzecią odsłoną jego debiutanckiej płyty jest utwór „Jak Sen”. Jest to kontynuacja miłosnej historii przedstawionej w dwóch poprzednich singlach i teledyskach. Video do utworu „Jak Sen” to ostatnia część trylogii, z której każdy fan będzie mógł się dowiedzieć, jak kończą się losy dwójki zakochanych w sobie osób.
21 października ukazała się reedycja albumu „NASZ FILM DELUXE EDITION”, którą promuje singiel „CUD”. „Cud” to międzynarodowa produkcja, która powstała przy współpracy Antka z takimi producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman), Connor Reeves (Joss Stone, Rod Stewart, Tina Turner) oraz Joe Kilington. Teledysk do singla powstał w malowniczej Toskanii i opowiada piękną historię o nadziei oraz o tym, że warto …. wierzyć w Cud!
„Galeria Wisła istnieje na mapie koncertowej Płocka dzięki organizowaniu koncertów najpopularniejszych gwiazd.” – dodaje Magdalena Michalska – „W Galerii odbyły się już m.in. koncerty Sylwii Grzeszczak, Eweliny Lisowskiej, Dawida Kwiatkowskiego, Natalii Nykiel, czy Mroza.”

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia