Akademia Przedsiębiorcy

Bank Zachodni WBK oraz Fundusz Poręczeń Kredytowych Polfund będą nas przekonywali, że tak. Już 1 czerwca od godziny 9.30 w Hotelu Tumskim w Płocku odbędzie się konferencja, podczas której przedstawione zostaną możliwości współpracy z zagranicznymi partnerami.

Program konferencji został stworzony z myślą o wsparciu polskich przedsiębiorców. Tematem przewodnim tegorocznych wykładów będzie ekspansja polskich przedsiębiorstw na rynki zagraniczne oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i możliwości Internetu w biznesie. Program szkoleń obejmie 50 miast, w których bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców poprowadzą znawcy i praktycy handlu zagranicznego oraz nowoczesnych technologii z renomowanych firm.

– Spotkanie dedykowane jest wszystkim przedsiębiorcom, którzy na naszych spotkaniach otrzymają praktyczne wskazówki w zakresie nowych ścieżek rozwoju, korzyści płynących z ekspansji, barier utrudniających zaistnienie na rynkach zagranicznych oraz jak nowoczesne technologie i Internet mogą usprawnić funkcjonowanie firmy – mówi Jakub Balicki, przedstawiciel organizatorów wydarzenia.

Konferencja odbędzie się w ramach projektu “Akademia Przedsiębiorcy”. PetroNews jest patronem medialnym płockiej edycji wydarzenia.

|||::
Piekarska 9, 09-400 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia