REKLAMA

3. Czwartek Social Media w Płocku

3. CZWARTEK SOCIAL MEDIA W PŁOCKU – VIDEO MARKETING W BIZNESIE!

Trzeci Czwartek w Płocku! Tym razem całe spotkanie poświęcamy tematyce wideo na które zapraszamy:

-przedstawicieli dojrzałych firm i startupów
-przedstawicleli blogosfery
-jutuberów,vlogerów i wszelkiej maści video freaków
-przedstawcieli otoczenia biznesu
-wszystkich których kręci wideo marketing
————————————————————————-
Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi! Czwartki odbywają się już w 10 miastach w Polsce!

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

Jaka jest formuła?

Najpierw 15-20 minut na zaopatrzenie się w piwo lub drinka. Potem 2-3 prezentacje po 20 minut.

AGENDA:

17:45-18:00 Rejestracja

18:00-18:30 Magda Daniłoś (Offon Agency) „Do kogo, jak i gdzie? Jak budować skuteczną komunikacją marketingową w oparciu o format video.”

Bio:
CEO w OFFON Agency, ewangelista video marketingu, blogerka skupiającego się na tematyce video marketingu, wykładowca akademicki oraz autorka wielu publikacji na temat budowania komunikacji dla marek w dobie nowych mediów. Prowadzi kanał YouTube, na którym przeprowadza wywiady z najbardziej znanymi osobowościami polskiej branży marketingowej oraz twórcami YouTube. Jej książka, będąca pierwszą w Polsce pozycją dotyczącą video marketingu dla marek, znajduje się na liście bestsellerów wydawnictwa Onepress.

18:30-19:00 Filip Cyprowski i Jakub Wyglądała (Sotrender)

„Telewizja 2.0: jak wideo zmienia social media” (bez obaw, wnioski będą dużo ciekawsze niż stwierdzenie, że fejsbuk zamienia się w TV”

Bio Jakub:
Absolwent PR i Marketingu Medialnego na Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad pięciu lat związany z branżą reklamową. Od 3 lat w Sotrenderze, gdzie odpowiada za kontakt z kluczowymi klientami. Prywatnie pasjonat nowych technologii oraz klasycznej mody męskiej.

Bio Filip:
Od 7 lat związany z dostarczaniem wiedzy dla firm i instytucji. Pasjonat technologii służących do analizy dużych zbiorów danych. Na codzień tłumaczy zależności i zjawiska zachodzące w mediach społecznościowych. Absolwent UAM w Poznaniu. Prywatnie interesujący się literaturą, sztuką, filozofią, matematyką i statystyką.

BLOK RÓB INTERNETY W PŁOCKU!

19:00-19:30 Wywiad z Kamilem Braz Ziółkowskim „Videoriver czy to w Płocku możliwe?”

Bio:

Operator oraz montażysta filmowy. Kamil współpracował m.in. przy produkcji teledysków dla takich artystów i zespółów jak Milczenie Owiec, Anna Hodowaniec, Nowator czy też Magda Femme. Podczas warsztatów Akcja – Warsztaty: film i dźwięk tworzył i montował wspólnie z warsztatowiczami teledyski dla lokalnych kapel – Klub Zdesperowanych Romantyków, Krzyszot Of Misiak oraz The Old Crone. Aktualnie zajmuje się realizacją, montażem oraz postprodukcją materiałów wideo.

Kontakt: info@plockamp.pl lub 602 773 379 (Małgorzata)

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama