REKLAMA

Wychowankowie powalczą z Orlen Wisłą

REKLAMA

Już dziś, 15 listopada, o godzinie 18 Orlen Wisła Płock zmierzy się z drużyną Meble Wójcik Elbląg. Mecz z fajnym przeciwnikiem, ponieważ gra tam kilku wychowanków z Płocka i jednocześnie zawodników BHT Auto Forum Petry Płock.

Adrian Fiodor, Jakub Moryń, Filip Koper, Marcin Miedziński i Jakub Olszewski – to głównie dla nich warto tego dnia odwiedzić Orlen Arenę. Szacunek do rywala oczywiście musi być i sport lubi niespodzianki, ale takiej w meczu z Elblągiem nie przewiduje nikt. Fakt, że kilku zawodników wychowanych w Płocku wróci do swojego miasta, cieszy wielu znajomych i przyjaciół wspomnianych zawodników. Niestety, w dzisiejszych czasach niezbyt wielu pamięta o swoich wychowankach, którzy grają na „obczyźnie”. To zawodnicy z charakterem, jak cała drużyna Mebli, której kilku aspektów może brakować, ale z pewnością nie zabraknie im ambicji. Meble Wójcik w dziewięciu kolejkach wygrali dwukrotnie i siedmiokrotnie przegrali. W grupie granatowej zajmują obecnie miejsce szóste.

Wisła, będąca na zupełnie innym biegunie, w grupie pomarańczowej zajmuje pierwsze miejsce. Siedem wygranych, jedna wygrana po rzutach karnych i porażka z Vive. Nie będziemy wspominać o Lidze Mistrzów i innych pochwałach lub brakach, ponieważ to nie ten moment. Tym razem zapraszamy na mecz dla zawodników, którzy wrócą pokazać się w rodzinnym mieście. Wisła ten mecz musi wygrać, jak najszybciej, by zacząć myśleć o rewanżu z IFK Kristianstad. Informacje o stanie zdrowia są takie, że nadal nie zagra Marko Tarabochia, ale też Krystian Wołowiec.Orlen Wisła Płock – Meble Wójcik Elbląg, środa 15 listopada o godzinie 18.

Marek Wojciechowski

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU