REKLAMA

Wybita szyba i wylana farba w aucie. Z jakiego powodu?

REKLAMA

Do jednego wypadku i 13 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Policja zatrzymała też dwóch nietrzeźwych kierowców, a właściciel auta znalazł w swoim samochodzie… rozlaną farbę.

O wypadku, do którego doszło 29 października w miejscowości Nowe Trzepowo, informowaliśmy już wczoraj. We wtorek Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji, wyjaśnił okoliczności tego zdarzenia.

PowiązaneTematy

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący nieznanym samochodem zjechał na lewą stronę drogi, zmuszając 18-letnią kierującą samochodem marki Opel do zjechania na prawą stronę, a następnie do rowu, gdzie uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia kierująca oplem została ranna i przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – wyjaśnia rzecznik.

Wypadek pod Płockiem. 18-latka w poważnym stanie

Policjanci minionej doby zatrzymali też dwóch nietrzeźwych kierowców: w Płocku na ul. Wyszogrodzkiej oraz na terenie powiatu, w miejscowości Stanowo (gm. Bodzanów).

Nie zabrakło też zdarzeń o charakterze kryminalnym.28 października w Płocku przy ul. Tartacznej włamano się do pomieszczeń gospodarczych, z których skradziono kosiarkę oraz inne narzędzia. Łączna wartość strat to około 500 zł.

29 października w Płocku przy ul. Wańkowicza doszło do uszkodzenia samochodu marki Audi. Ktoś wybił szybę w aucie i oblał wnętrza farbą.

– Będziemy prowadzić postępowanie w tej sprawie i wyjaśniać, jakie były motywy sprawcy – powiedział nam rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – Traktujemy to jako uszkodzenie mienia – wyjaśnił rzecznik.

Wartość strat właściciel wycenił na około 3 tys. zł.

Gdzie radar?

30 października policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnili służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14-22 w Płocku i gminach: Słupno, Bodzanów, Mała Wieś i Wyszogród.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU