REKLAMA

Wtorek na płockich drogach

REKLAMA

We wtorek, 13 sierpnia na terenie miasta będą występować miejscowe utrudnienia w ruchu, związane z planowymi remontami.

Do 19 sierpnia nie będzie możliwy wjazd i wyjazd w ul. Targową na skrzyżowaniu z ul. Bielską. Odcinek od stacji benzynowej „Bliska” do ul. Bielskiej będzie całkowicie wyłączony z ruchu. Zmiana organizacji ruchu ma związek z trwającą przebudową skrzyżowania Bielska-Targowa. Na czas prowadzonych prac wjazd w ul. Targową będzie możliwy wyłącznie od ul. Otolińskiej. Zostaną także wyznaczone objazdy do ul. Targowej – dla ruchu ciężkiego ulicami Bielska – Jachowicza – Otolińska i dla pojazdów osobowych ulicami – Chopina – Otolińska.

Sprawdź objazdy autobusów linii 15 i 37

Brygady remontowe, prowadzące bieżące naprawy dróg i chodników, spotkamy dzisiaj na:

– ul. Liściasta – utwardzenie drogi płytami drogowymi,
– ul. Chopina -budowa ścieżki rowerowej,
– ul.Grabówka – budowa ścieżki rowerowej,
– ul. Mazura – budowa ścieżki rowerowej.

Przebudowa skrzyżowań w Al. Jachowicza

W Al. Jachowicza trwa przebudowa skrzyżowań. Prowadzone są intensywne roboty drogowe. W związku z tym w rejonie skrzyżowań:

– Al. Jachowicza – 11 listopada,
– Al. Jachowicza – 3 Maja,
– Al. Jachowicza – Piękna,
– Al. Jachowicza – Obrońców Westerplatte – Nowy Rynek,
– Al. Jachowicza – Bielska – Kobylińskiego.występuje czasowa organizacja ruchu, zwężenia jezdni, wygrodzenia oraz ograniczenia prędkości. MZD apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności.

Przebudowa skrzyżowań na Podolszycach

Rejon skrzyżowania Wyszogrodzka – Jana Pawła II – Armii Krajowej (przy galerii Mazovia) oraz al. Jana Pawła II (przy Auchan).

Trwają roboty, związane z przebudową skrzyżowania al. Jana Pawła II – Armii Krajowej – Wyszogrodzka (przy Galerii Mazovia) oraz budową ronda na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Czwartaków (Auchan) i drugiej jezdni al. Jana Pawła II. W tym rejonie ze względu na duży zakres prac, związanych z przebudową oraz kolizjami roboty będą prowadzone przez cały czas realizacji inwestycji, czyli do 30 września. W trakcie prac nie jest planowane całkowite zamknięcie al. Jana Pawła II, jednak będą występowały utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych. Będą prowadzone roboty ziemne, budowlane i drogowe, związane z usuwaniem kolizji, przebudową sieci podziemnych telekomunikacyjnych elektrycznych, oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnej, gazowych itp.

Pozostałe utrudnienia

Skrzyżowanie Bielska – Targowa: Roboty drogowe są prowadzone na ul. Bielskiej. MZD apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu.

Na Trasie Popiełuszki – odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – (DK60 i DK62) wprowadzono czasową organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU