REKLAMA

Wszedł przez otwarte drzwi balkonowe. Ukradł kilka tysięcy złotych

REKLAMA

Złodziej wszedł do domu przez otwarte okno balkonowe i, po znalezieniu gotówki w szafie, zaczął uciekać. Szybka reakcja właścicielki i policjantów doprowadziły do zatrzymania 30-latka.

W piątek, 16 kwietnia po południu do oficera dyżurnego płockiej komendy Policji wpłynęło zgłoszenie o wtargnięciu mężczyzny do domu jednorodzinnego na osiedlu Podolszyce w Płocku. Mężczyzna ukradł ponad 5 tysięcy złotych.

Złodziej w ostatniej chwili został zauważony przez właścicielkę, która widziała, jak mężczyzna ucieka przez okno balkonowe. Natychmiast komunikat o przestępstwie wraz z rysopisem podejrzanego został przekazany do patrolujących ulice miasta policjantów.

Zatrzymania mężczyzny dokonali funkcjonariusze operacyjni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu.– Policjanci zatrzymali podejrzanego nieopodal miejsca kradzieży. 30-latek miał w kieszeni kurtki saszetkę skradzioną z domu płocczanki, a w niej gotówkę w kwocie ponad 5 tysięcy złotych. Podejrzany nie miał żadnych argumentów na swoje usprawiedliwienie – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Pomimo tego, że został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży, 30-latek nie przyznał się do zarzutu kradzieży, której dopuścił się w warunkach tzw. recydywy. Grozi mu kara nawet 7 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU