Wspólna armia Unii Europejskiej? Płocczanie przepytywali kandydatów na europosłów [WIDEO]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pokazuje 1 z 6

Wybory do Parlamentu Europejskiego zbliżają się wielkimi krokami. W czwartek, 15 maja, w płockim SDK-u odbyła się debata kandydatów, startujących w wyścigu o fotel europosła. Odpowiadali oni na pytania dziennikarzy, studentów i publiczności.

O czwartkowej debacie pisaliśmy już kilka dni temu. Wówczas przedstawiliśmy wypowiedzi siedmiu polityków z części, w której odpowiadali oni na pytania dziennikarzy lokalnych portali internetowych i gazet. Teraz czas na kolejną część: pytania z sali.

Do sali widowiskowej SDK-u przyjechało siedmiu polityków: Paweł Sajak – Twój Ruch, Janusz Andrychowski – SLD, Krystian Łagowski – Nowa Prawica Korwin-Mikke, Przemysław Berent – PO, Marcin Flakiewicz – Polska Razem Jarosława Gowina, Witold Tumanowicz – Ruch Narodowy i Adam Struzik – PSL. Kandydaci na europosłów odpowiedzieli na kilka, niezwykle trudnych pytań. Część z nich dotyczyła poglądów politycznych czy finansów, inne zaś sprawdzały wiedzę kandydatów o Parlamencie Europejskim. Później mikrofon trafił w ręce publiczności.

Pytania do kandydatów na europosłów wraz z materiałami wideo na kolejnych stronach!

Pokazuje 1 z 6
Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji