REKLAMA

WOŚP w Płocku gra od rana. W Mostach pokazują broń, w Arenie… gubią się dzieci

REKLAMA

Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozpoczęła granie 10 stycznia od samego rana. Byliśmy z naszym obiektywem w jednej z płockich galerii handlowych.

W Atrium Mosty WOŚP gra… śpiewająco. Na scenie zaplanowano występy m.in.: Studia Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej SDK, chóru „Jesienny Promień” czy kabaretu „Z kapelusza”. Nie zabraknie też tańca, a dla najmłodszych są animacje i malowanie buziek.

Tradycyjnie WOŚP wspierają członkowie Easy Company, których umundurowanie i uzbrojenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Chętni mocnych wrażeń mogą oglądać też przerażające gady i płazy. Pomiędzy występami prowadzony jest też kiermasz WOŚP, w trakcie którego można wesprzeć akcję symboliczną złotówką.W Mostach akcja potrwa do godz. 18, potem przeniesie się na Wielki Finał do Orlen Areny, w której znajduje się sztab główny. Tymczasem, jak donoszą nasi czytelnicy, właśnie w Orlen Arenie zgubiło się rodzicom dwoje dzieci. Najpierw ktoś zostawił wózek z małym dzieckiem w szatni – policja zaopiekowała się maluchem i szukała rodzica, co ogłosił ze sceny prowadzący WOŚP aktor Piotr Bała, przerywając koncert Bibliotynek. Kilkanaście minut później zagubiło się kolejne dziecko i prowadzący poszukiwał rodzica ze sceny. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Na godzinę 14, udało się już policzyć (bo zebrać zapewne więcej) kwotę 24.861,07 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU