REKLAMA

Wonder Woman w NK Przedwiośnie. Co jeszcze?

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie tradycyjnie przygotowała dla miłośników filmu premiery filmowe i specjalne pokazy w cyklach, które zyskały stałe grono miłośników. Co zobaczymy tym razem?

Wonder Woman

Od 2 czerwca zapraszamy na ekranizację komiksu „Wonder Woman”. Film będzie wyświetlany w trzech wersjach: dubbing, napisy oraz 3D napisy.

Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Sama przeciw wszystkim

Druga premierowa propozycja to „Sama przeciw wszystkim”, gdzie w głównej roli zobaczymy Jessicę Chastain.

Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją. Sprawy komplikują się, gdy pod wpływem osobistych doświadczeń, Elizabeth zwraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom. Wspierana przez biznesmena Rodolfo Schmidta (Mark Strong) i zespół młodych talentów, wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Szybko staje się jasne, że w starciu z najgroźniejszym przeciwnikiem w karierze, za wygraną przyjdzie jej zapłacić naprawdę wysoką cenę.

Bajkoranki – „Ostatni smok świata”

W niedzielę 4 czerwca zapraszamy na Bajkoranki i pokaz animacji „Ostatni smok świata”. Seans odbędzie się o godzinie 11, bilety w cenie 10 złotych. Podczas seansu odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansie zapraszamy na spektakl przygotowany przez Teatr Form Wielu „Czyja to walizka”.Syn bohaterskiego Tannera, mały Niki, postanawia iść w ślady ojca i zostać pogromcą smoków. Na przekór zakazom taty opuszcza rodzinną wioskę i wyrusza na poszukiwanie przygód. W trakcie niezwykłej podróży, wiodącej ze świata ludzi przez krainę magii, spotka nowych przyjaciół – czarującego (dosłownie i w przenośni!) nietoperza Ediego i Peszka – dzieciaka, który wszystkim dookoła przynosi… pecha. Razem będą musieli stawić czoła ostatniemu smokowi świata. Oraz pokrzyżować plany paskudnej wiedźmy z bagien, planującej wykorzystać smoczą magię do niecnych celów. Wspólnie Niki, Edi i Peszek udowodnią, że nie ma takiej złej mocy, której nie może pokonać prawdziwa przyjaźń.

Spotkania Filmowe – „To tylko koniec świata”

W poniedziałek 5 czerwca zapraszamy na Spotkania Filmowe i seans filmu „To tylko koniec świata”. Seans odbędzie się o godzinie 18.30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na poczęstunek: herbatę oraz ciastko.

Po 12 latach nieobecności uznany pisarz Louis wraca do domu. Ma zamiar powiadomić rodzinę, że umiera. Powitanie odbiega jednak od jego wyobrażenia. Jego matka, młodsza siostra i szczególnie starszy brat są zbyt zajęci sobą i swoimi sprawami, by przejąć się Louisem. Wygląda na to, że odbierają powrót syna marnotrawnego jako jego sposób na pochwalenie się sukcesami. Każdy znajduje powód, by go oskarżyć o coś, co zrobił kiedyś. Mimo prób Louisa do pojednania, czas mija na kolejnych falach sporów i oskarżeń.

Ponadto w repertuarze:

  • Animacja „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” dubbing 2D i 3D – Smerfetka wraz z kilkoma innym smerfami wyrusza na wyprawę aby dowiedzieć się, czemu jest jedyną dziewczyną w wiosce.
  • „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” napisy 2D oraz 3D i dubbing – Złowrogi korsarz ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi zdobyć Trójząb Posejdona.
  • „Jutro będziemy szczęśliwi” napisy – Prowadzący beztroskie życie mężczyzna musi niespodziewanie zaopiekować się córką, o istnieniu której nie wiedział.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU