Wojtek Gąsecki w poniedziałek umuzyczni Płock

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podczas spotkania z artystą będzie można zobaczyć prawdziwy kabaret piosenki literackiej. W poniedziałek, 14 kwietnia o godz. 18 Wojtek Gąsecki wystąpi w sali POKiS. Na akordeonie towarzyszyć mu będzie Rafał Grząka.

Program artystyczny Wojtka Gąseckiego jest na ogół wesoły. Pojawią się w nim elementy liryczne, traktujące o życiu. Opowiada o nim z dystansem, bo głównym celem jego występów jest zapomnienie o rzeczywistości i relaks. Słowo, które Gąsecki w swoisty sposób wypowiada, ma zrobić swoje w naszym samopoczuciu. Na koncercie, oprócz autorskich tekstów Wojtka Gęsickiego, usłyszymy poezję Krzysztofa Cezarego Buszmana, Jacka Goryńskiego oraz prześmiewcze utwory autorstwa Jana Kazimierza Siwka.

Wojtek Gęsicki to mieszkaniec Ciechanowa, urodził się w Makowie Mazowieckim. Bard, kompozytor, autor tekstów, konferansjer, wykonawca. Od 1991 roku członek Związku Autorów i Kompozytorów Polskich ZAKR. Rafał Grząka – wybitny akordeonista, absolwent UMFC w Warszawie w klasie jednego z najwybitniejszych wirtuozów akordeonu profesora Klaudiusza Barana, obecnie doktorant macierzystej uczelni również pod opieką artystyczną profesora Barana.

Informacja dla wszystkich zainteresowanych poniedziałkowym koncertem – wstęp kosztuje 15 złotych

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji