Włamanie do domu. Zniknęła… porcelana

REKLAMA

Miniony weekend obfitował w kolizje, do których doszło łącznie 31, w tym aż 26 na terenie Płocka. Policjanci zanotowali również włamania i wybicie szyby w autobusie.

Ostatnie dni to również sporo nietrzeźwych kierowców na drogach Płocka i powiatu płockiego. Funkcjonariusze zatrzymali kierujących z promilami w Płocku na ul. Bielskiej i Al. Jachowicza oraz na terenie powiatu w miejscowościach: Tchórz (gm. Bielsk), Kosino (gm. Radzanowo), Murzynowo (gm. Brudzeń Duży) i Bodzanów.

PowiązaneTematy

W nocy z 14 na 15 września ktoś włamał się do budynku w budowie w miejscowości Nowe Proboszczewice (gm. St. Biała). Złodzieje jednak uznali, że nie ma w nim nic wartościowego lub ktoś ich spłoszył, bo z budynku nic nie zginęło.

Okradziony został natomiast niezamieszkały dom Nowych Krubicach (gm. Bulkowo), do którego pomiędzy 9 a 15 września włamano się, zabierając… porcelanę i grzejnik elektryczny. Wartość strat wyceniono na ok. 2,1 tys. zł.

16 września w Płocku przy ul. Kolegialnej uszkodzono szybę w autobusie Komunikacji Miejskiej.

– Sprawca wybił ją, stojąc na chodniku. Wartość strat to nie mniej, niż 500 zł – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.