REKLAMA

Włamania i kradzieże – skradziono m.in. cenną biżuterię

REKLAMA

Kolejne włamania i kradzieże na terenie miasta i powiatu odnotowała płocka policja w trakcie minionej doby. Złodzieje ukradli w sumie rzeczy o łącznej wartości ponad 9 tysięcy złotych.

PowiązaneTematy

To już kolejna doba, w której policja odnotowuje włamanie do mieszkania i kradzież. Tym razem złodzieje dali o sobie znać dwukrotnie. Pierwsze z włamań miało miejsce w Płocku. W okresie między 5 a 9 sierpnia, nieznany sprawca włamał się do mieszkania przy ul. Powstańców Styczniowych. Pod nieobecność właścicieli, złodziej ukradł pieniądze i cenną biżuterię. Wartość strat wyceniono na ok. 3600 złotych.

Do kolejnego włamania doszło w gm. Brudzeń Duży, a konkretnie w miejscowości Siecień. W okresie między 21 lipca a 3 sierpnia, włamano się do pomieszczeń hali produkcyjnej. Łupem padły instalacja elektryczna oraz elementy wyposażenia samochodu vw transporter. Wartość strat to ok. 5800 złotych.To jednak nie koniec zdarzeń. W trakcie minionej doby na drogach w Płocku i powiecie miało miejsce aż 17 kolizji. Zatrzymano też kierowcę jadącego na tzw. „podwójnym gazie”. Kierujący został złapany w miejscowości Matyldów w gm. Łąck.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU