Włamali się do domu. Ukradli kilkanaście tysięcy złotych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W trakcie długiego weekendu obyło się bez wypadków, chociaż biorąc pod uwagę ilość nietrzeźwych kierowców, można to uznać za świąteczny cud. Aż siedmiu kierowców wyjechało z promilami na trasę, a to tylko ci, którzy zostali zatrzymani przez policję…

W święta doszło do 19 kolizji – 10 w Płocku i 9 w powiecie. Wszyscy zatrzymani nietrzeźwi kierujący poruszali się po drogach powiatu płockiego, w miejscowościach: Słupno, Nowy Wiączemin, dwóch w Wincentowie, w Maszewie Dużym, Łącku i Ludwikowie (gm. Łąck). Do izby wytrzeźwień doprowadzono 39 osób.

Nie odpuścili także złodzieje.

  • 28 marca w Płocku przy ul. Bartniczej, nieznany sprawca, po uprzednim uderzeniu pokrzywdzonego w twarz, zabrał mu portfel z zawartością pieniędzy w kwocie 40 zł.
  • W nocy z 26 na 27 marca w Leszczynie Księżym włamano się do pomieszczenia gospodarczego, z którego skradziono rower. Wartość strat to ok. 400 zł.
  • Pomiędzy 23 a 26 marca w Bielsku przy ul. Chabrowej włamano się do domu mieszkalnego, z którego skradziono biżuterię i pieniądze. Wartość strat wyceniono na ok. 13 tys. zł.
  • W nocy z 25 na 26 marca w Płocku przy ul. Kostrogaj, włamano się do pomieszczeń firmowych i skradziono akcesoria komputerowe. Wartość strat to ok. 2200 zł.
  • 26 marca w Płocku przy ul. Wiosennej z budynku w trakcie budowy ukradziono okna z ramami. Wartość strat  to ok. 10 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji