REKLAMA

Wkrótce kolejne utrudnienia na Kilińskiego

REKLAMA

Jak informuje Urząd Miasta Płocka, od 19 maja rozpoczyna się asfaltowanie al. Kilińskiego i układanie ścieralnej warstwy asfaltu. To oznacza, że kierowców czekają kolejne utrudnienia.

W najbliższy wtorek i środę (19 i 20 maja) asfaltowany będzie odcinek al. Kilińskiego między ul. Sienkiewicza a Al. Jachowicza. W związku z tym, dojazd do Miejskiej Komendy Policji będzie możliwy od ul. 8 Pułku Artylerii Lekkiej. Nie będzie również wyjazdu na Kilińskiego z poprzecznych ulic, jak 3 Maja, Padlewskiego, czy Dojazd. Autobusy KM (linia nr 20) pojadą objazdem przez ul. 1 Maja, 3 Maja i Al. Jachowicza.

PowiązaneTematy

W czwartek, 21 maja, będzie natomiast asfaltowany odcinek alei między ul. Sienkiewicza a Kolegialną. Przez większość dnia nie będzie można przejechać przez skrzyżowanie Kilińskiego z ul. Sienkiewicza.

– Warto inaczej zaplanować sobie ten dzień, zwłaszcza jeśli ktoś korzysta z Komunikacji Miejskiej. A to ponieważ autobusy KM, zmierzające w kierunku centrum, pojadą objazdem przez ul. Spółdzielczą, Chopina, następnie przy dworcu autobusowo-kolejowym skręcą w ul. Mickiewicza, by przez 11 Listopada, 3 Maja i 1 Maja wrócić na ul. Sienkiewicza – tłumaczy Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej płockiego ratusza.Na piątek, 22 maja, zaplanowano asfaltowanie odcinka alei między skrzyżowaniem z Kolegialną a Krótką. Przez większość dnia nieprzejezdne będzie skrzyżowanie al. Kilińskiego z Kolegialną. Pojazdy osobowe mogą pojechać objazdem przez ul. Warszawską lub przez Gradowskiego i Padlewskiego. Dla autobusów KM – zmierzających w kierunku Międzytorza – objazd poprowadzi przez ul. 1 Maja i 3 Maja oraz Al. Jachowicza.

W kolejnym tygodniu, po 24 maja, drogowcy będą jeszcze pracować na kilku skrzyżowaniach al. Kilińskiego. Szczegółowy harmonogram tych robót będzie znany pod koniec przyszłego tygodnia.

Miejski Zarząd Dróg zakłada, że na koniec maja cała aleja Kilińskiego, od Rogatek Warszawskich po Al. Jachowicza będzie przejezdna.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU