REKLAMA

Wkrótce kolejna metamorfoza w Galerii Mazovia!

REKLAMA

Kobieta zmienną jest – wiemy to od dawna, ale o tym, jak szybko może się zmienić, i to w jednym miejscu, przekonujemy się podczas kolejnych metamorfoz w Galerii Mazovia. Tym razem zmieni się nie tylko kobieta – do udziału w zimowej przemianie zapraszamy pary!

Galeria Mazovia znów udowodni, że szeroka oferta modowa oraz usługowa pozwala całkowicie odmienić swój wygląd w jednym miejscu. Obserwowaliśmy już wiosenną przemianę studentki Karoliny, letnią – mamy Beaty, a ostatnio, w jesiennej metamorfozie, uczestniczyły przyjaciółki Marzena i Monika. Tym razem stylistka Sandra Panuś przemieni parę (kobietę i mężczyznę), pokazując, jak mogą wyglądać w różnych kreacjach, w innej fryzurze, a kobieta również w makijażu. Tradycyjnie już w proces przemiany zaangażują się sklepy i punkty usługowe obecne w Galerii Mazovia.

Jak wziąć udział w Zimowej Metamorfozie Galerii Mazovia?

Należy przesłać zgłoszenie na adres: metamorfozamazovia@gmail.com, w tytule wpisując: METAMORFOZA ZIMOWA. Zgłoszenia przyjmowane są od 1 do 7 grudnia br., do godz. 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do końca dnia 9 grudnia br.

W zgłoszeniu dokończcie wypowiedź: „Jesteśmy…” (no właśnie, jacy?), używając maksymalnie trzech zdań. Prześlijcie również dwa aktualne zdjęcia (w formacie jpg lub png, maksymalna wielkość to 1 MB): jedno twarzy i jedno, na którym ujęta jest cała Wasza sylwetka. Co ważne, przesłane zdjęcia muszą być aktualne oraz odzwierciedlać obecny wygląd. Potrzebny będzie również adres mailowy oraz numer telefonu.Wybrana para, oprócz metamorfozy, którą pokażemy również na portalu PetroNews.pl i w dwutygodniku PetroNews, otrzyma dwie karty podarunkowe o wartości w sumie 200 zł oraz warsztaty ze stylistką Sandrą Panuś.

Szczegóły znajdziecie w REGULAMINIE AKCJI.

Przyjaciółki w Galerii Mazovia: To dla nas wielka zmiana!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU