REKLAMA

Wiślacy gotowi na mecz w Lubinie

REKLAMA

We wtorek podopieczni Manolo Cadenasa wyruszyli do Lubina, gdzie czeka ich mecz z tamtejszym Zagłębiem. W składzie zabrakło jednak m.in. dochodzącego do formy Marcina Lijewskiego oraz kontuzjowanego Pawła Paczkowskiego. 

PowiązaneTematy

Orlen Wisła Płock stoczy bój w Lubinie w niepełnym składzie. Jak podaje klub, Marcin Lijewski już niebawem wróci do gry. Pauza w środowym meczu ma pomóc mu wrócić do pełnej formy. Manolo Cadenas przyznał, że Lijewski będzie szczególnie potrzebny w najbliższą niedzielę, kiedy to odbędzie się druga „święta wojna” – tym razem w Lidze Mistrzów. W gorszym stanie jest natomiast Paweł Paczkowski.

Popularny „Paczas” nabawił się kontuzji podczas sobotniego meczu z Vive Targami Kielce. Uraz Paczkowskiego to w zasadzie odnowiona kontuzja prawego kolana, która okazała się niezwykle poważna. Rozgrywający Orlen Wisły przejdzie serię badań, których wyniki poznamy w czwartek. Według wstępnych prognoz Paweł będzie nieobecny od dwóch do nawet siedmiu miesięcy. Poza składem znaleźli się także Mateusz Piechowski, Mateusz Góralski oraz… Paweł Paczkowski.

Jak przypomina Orlen Wisła Płock, mecz z Zagłębiem będzie sentymentalną podróżą Mariusza Jurkiewicza, który tam właśnie rozpoczął swoją karierę. Mecz odbędzie się w środę, około godziny 18.30.Skład Orlen Wisły na mecz z Zagłębiem Lubin

Bramkarze: Šego, Wichary, Morawski,
Skrzydłowi: Wiśniewski, Nikčević, Ghionea,
Rozgrywający: Jurkiewicz, Milas, Nenadić, Eklemović, Kavaš,
Kołowi: Toromanović, Syprzak, Kwiatkowski.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU