W ostatni piątek odbyła się kolejna edycja “Mini Ekstraklasy”. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11 stoczyli zacięty bój, wcielając się w role drużyn LOTTO Ekstraklasy. Wisła Płock, po wyśmienitej walce, zajęła drugie miejsce.

6 kwietnia pod balonem przy stadionie Wisły Płock odbyła się już czwarta edycja “Mini Ekstraklasy”. Klasy 1-3 ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku wcieliły się w role drużyn grających w LOTTO Ekstraklasie i rozegrały emocjonujący turniej. Można było zobaczyć w akcji Wisłę Kraków, Cracovię, Lecha Poznań, Jagiellonię Białystok, Legię Warszawa, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin i Wisłę Płock.

W finale o trzecie miejsce zawalczyła i wygrała Jagiellonia Białystok, grająca przeciwko Śląskowi Wrocław. Walka o pierwsze miejsce rozstrzygnęła się między Wisłą Płock a Zagłębiem Lubin. W wyniku tej rywalizacji, Wisła musiała zadowolić się drugim miejscem, a tytuł mistrza “Mini Ekstraklasy” trafił do Zagłębia Lubin.

Wydarzenie jest projektem współtworzonym przez Wisłę Płock, Płocką Akademię Piłki Nożnej, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego oraz Szkołę Podstawową nr 11. Patronem imprezy jest Prezes Wisły Płock.

Na zakończenie drużyny otrzymały medale, piłki i puchary z rąk zarządu Wisły Płock: prezesa Jacka Kruszewskiego i wiceprezesa Tomasza Marca.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji