REKLAMA

Wisła rozpoczęła testy w Cetniewie. W składzie pomocnik Lechii Gdańsk

REKLAMA

W środę zespół Wisły Płock wyjechał na obóz przygotowawczy do Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie, gdzie przez najbliższe dni Nafciarze będą przygotowywać się do rundy wiosennej. W treningach weźmie udział zawodnik Lechii Gdańsk, który został zaproszony przez płocki klub na testy.

Testowany przez Wisłę zawodnik to dziewiętnastoletni pomocnik Lechii, Łukasz Kacprzycki. – Młody piłkarz będzie trenował z Wisłą w Cetniewie, wystąpi też w sparingach z Arką, Gryfem i Bytovią – podaje płocki klub. – Po testach nasi trenerzy podejmą decyzję o jego ewentualnej przydatności do zespołu.

Poza Kacprzyckim, akumulatory nad Bałtykiem ładowało będzie 24 piłkarzy: Seweryn Kiełpin, Marcin Kwiatkowski, Daniel Szczepankiewicz, Dawid Abramowicz, Kamil Hempel, Paweł Magdoń, Marko Radić, Bartłomiej Sielewski, Cezary Stefańczyk, Grzegorz Wawrzyński, Filip Burkhardt, Damian Domrowski, Krzysztof Garczewski, Tomasz Grudzień, Jacek Góralski, Fabian Hiszpański, Dawid Jabłoński, Krzysztof Janus, Paweł Kaczmarek, Albert Taar, Piotr Wlazło, Janusz Dziedzic, Marcin Krzywicki oraz Łukasz Sekulski.W Cetniewie zawodnicy Wisły będą pracowali głównie nad wytrzymałością i siłą. Jak podaje klub, większość treningów to jednostki ścisłe, a więc bieganie, siłownia i hala. Zdecydowanie mniej będzie zajęć z piłką.

Przerywnikami w intensywnych treningach będą trzy gry kontrolne, w których Wisła zmierzy się z Arką Gdynia (25 stycznia), Gryfem Wejherowo (29 stycznia) i Bytovią Bytów (1 lutego).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU