Wisła Płock zremisowała z Ruchem Chorzów

2

W poniedziałek drużyna Wisły Płock zmierzyła się z Ruchem Chorzów. Rywalizacja była dość wyrównania i zakończyła się remisem 2:2.

Mecz zaczął się spokojnie. Na pierwszą okazję do strzału trzeba było poczekać do 8. minuty. Jednak nie przyniosła ona efektów, a bramki nie było. W całym spotkaniu żadna z ekip nie potrafiła wypracować sobie klarownej sytuacji. Piłkarze Wisły Płock wielokrotnie próbowali uderzać z dystansu, ale albo dobrze bronił bramkarz chorzowian albo piłka szybowała zbyt wysoką nad bramką. Pierwszy strzał ze strony płockiej drużyny padł w 45. minucie.

Wydawało się, że do przerwy sytuacja meczu jest już określona i Wisła wybija się na prowadzenie 1:0. Ruch Chorzów nie czekał długo na kontratak. Udało mu się strzelić bramkę i tym samym doprowadzić do zremisowania między zespołami.

W drugiej połowie, po zdobyciu bramki przez przeciwników, Wisła Płock nie cofnęła się, lecz dalej napierała na bramkę chorzowian. Jednak mimo kolejnego strzału i wyniku 2:1, Ruch w doliczonym czasie doprowadził do remisu. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Warto podkreślić, że Jose Kante, zdobył w meczu z Ruchem Chorzów swojego pierwszego gola w Lotto Ekstraklasie.

źródło: Wisła Płock

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Plocki Styl

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce…


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…