REKLAMA

Wisła Płock nie zagra z Pogonią Szczecin

REKLAMA

Wisła Płock w poniedziałek rano poinformowała, że Polski Związek Piłki Nożnej przychylił się do prośby klubu i przełożył wtorkowy mecz 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski z Pogonią Szczecin.

1 listopada Wisła Płock złożyła wniosek o przełożenie meczu Nafciarzy z Pogonią Szczecin w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Powodem tej prośby była duża liczba pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 w klubie.

PowiązaneTematy

2 listopada PZPN ogłosił, że przychyla się do wniosku Wisły Płock i mecz zaplanowany na 3 listopada nie odbędzie się w pierwotnym terminie.

– W związku z przekazaną przez klub Wisła Płock informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u zawodników klubu, mecz 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski między drużynami Wisła Płock – Pogoń Szczecin, zaplanowany na 3 listopada 2020 r., został przełożony na termin późniejszy – poinformował Wisłę Płock PZPN.

Polski Związek Piłki Nożnej ma w oddzielnym komunikacie ogłosić nowy termin rozegrania spotkania Wisły Płock z Pogonią Szczecin.Podobny komunikat wydała Ekstraklasa.

– Ze względu pozytywne wyniki znaczącej liczby testów pod kątem obecności wirusa Sars-COV-2 wśród zawodników Piasta Gliwice, Wisły Płock oraz KGHM Zagłębia Lubin, Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. przełożył na nowe terminy trzy mecze 9. Kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy – poinformowała Ekstraklasa S.A.

Nowe zakażenia w Wiśle Płock – to już ponad 30 osób. Mecze będą przełożone?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU