Wisła Płock nadal w I lidze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Polski Związek Piłki Nożnej rozpatrzył wnioski, dotyczące licencji na grę w pierwszej lidze sezonu 2014/2015. Wisła Płock jest w gronie wybrańców.

Płocki klub znalazł się w pierwszej grupie, która przeszła skomplikowany proces licencyjny i otrzymała zgodę na grę w podwórku najlepszych polskich klubów. Nowe rozgrywki rozpoczynają się już w lipcu. Zdaniem klubu, otrzymanie licencji było formalnością i ucina spekulacje na temat nieprawidłowości, związanych ze Stowarzyszeniem Sportu Młodzieżowego, które miałyby prowadzić do innej decyzji. To na pewno dobra wiadomość dla sympatyków płockiej piłki nożnej.

Obok Wisły Płock licencje otrzymali: Chojniczanka Chojnice, GKS Bełchatów, Dolcan Ząbki, ROW Rybnik, Miedź Legnica i GKS Tychy (z nadzorem infrastrukturalnym), a także Górnik Łęczna, który już wywalczył awans.

Podziel się:

1 komentarz

  1. “Wisła Płock zagra obok: Chojniczanki Chojnice, GKSu Bełchatów, Dolcana Ząbki, ROWu Rybnik, Miedźi Legnica i GKSu Tychy (z nadzorem infrastrukturalnym), a także Górnika Łęcznej, który już wywalczył awans.” no chyba nie bardzo ‘zagra obok’ skoro Łęczna awansowała… no chyba, że znacie jakieś newsy o których my nie mamy pojęcia ;)

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji