REKLAMA

Wisła Płock nadal musi szukać trenera. Kolejne nazwisko odpadło

REKLAMA

Po niespodziewanym odejściu trenera Wisły Płock, Leszka Ojrzyńskiego, klub stanął ponownie przed koniecznością szukania szkoleniowca dla drużyny. Od kilku dni przewijają się różne nazwiska, ale we wtorek wydawało się, że sprawa jest rozwiązana. Nafciarze jednak nadal pozostają bez pierwszego trenera.

Przypomnijmy, Leszek Ojrzyński złożył rezygnację ze stanowiska ze względu na ważne przyczyny osobiste. Jak się dowiedzieliśmy, przyczyną jest choroba jego żony. W związku z tym, za kulisami zaczęły pojawiać się nazwiska jego potencjalnych następców.

Na początku wymieniano dwie osoby: Jana Urbana i Jacka Magierę. Jak powiadomił na Twitterze Janekx89, znany z nieoficjalnych informacji, które okazywały się faktami, byli to najpoważniejsi kandydaci do zastąpienia Leszka Ojrzyńskiego.

Jacek Magiera jest aktualnie selekcjonerem kadry do lat 20, którego pracę docenia prezes PZPN, Zbigniew Boniek. Jan Urban natomiast pracował ostatnio z drużyną Śląsk Wrocław, a wcześniej trenował m.in. Polonię Bytom, Legię Warszawa czy Lecha Poznań.

Te kandydatury jednak odpadły, natomiast nieoficjalnie zaczęły krążyć informacje o zakulisowych rozmowach z dwoma innymi trenerami z pierwszej ligi.We wtorek pojawiła się informacja, że pracę zaproponowano trenerowi Stali Mielec, Arturowi Skowronkowi. „Przegląd Sportowy” poinformował nawet, że Wisła Płock za przejście zaoferowała mu pół miliona złotych.

Jednak po południu 30 lipca klub Stal Mielec zamieścił na swojej stronie internetowej oficjalny komunikat.

Trener PGE FKS Stal Mielec Artur Skowronek oświadczył, że nie skorzysta z możliwości przeniesienia do ekstraklasowej Wisły Płock i będzie kontynuował pracę przy Solskiego 1.

To oznacza, że płocki klub nadal musi szukać trenera.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Rt says:

  Można tylko powiedziec:
  ZASCIANKU płocki kiedy się OBUDZISZ…!!!

 2. obserwator faktów says:

  komentarz usunięty przez dzbanometr.

 3. Ww says:

  To tylko świadczy o JAKOSCI tego Klubu…

 4. kibic Wisły Płock says:

  Dziwne? Kto chce być trenerem lub piłkarzem w klubie piłkarskim, w którym zamiast pracy szkoleniowej piłkarze chodzą na msze? W którym kasę zamiast na fachowców wydaje się na szamana i jego czary mary. Albo cyrk albo figa. Trzeba najpierw wyrzucić tych zacofańców na pielgrzymkę na Antarktydę na bosaka, by więcej Wiśle nie szkodzili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU