REKLAMA

Wisła Płock druga wśród zespołów ekstraklasy. Kruszewski: To dla nas wielka radość

REKLAMA

Balon na stadionie Wisły Płock gościł w piątek rozgrywki pomiędzy drużynami ekstraklasy. Wisła Płock uległa jedynie zawodnikom z Krakowa. 

Mecz był częścią rozgrywek zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 11. W role drużyn ekstraklasy wcielili się uczniowie płockiej podstawówki. Dzięki temu, w jednym miejscu oglądaliśmy mecze pomiędzy zespołami takimi jak Śląsk Wrocław, Legia Warszawa czy Zawisza Bydgoszcz.

– To jest oczywiście ogromna radość dla nas i potwierdzenie tego, że piłka nożna wciąż jest najpopularniejszą dyscypliną – powiedział Jacek Kruszewski, prezes Wisły Płock. Kruszewski objął specjalnym patronatem tę nietypową imprezę. 20 marca w balonie był nie tylko reprezentantem klubu, ale kibicem i obserwatorem. – Pomimo, że to małe dzieci, po niektórych było widać, że prezentują odpowiedni poziom, że są pod okiem trenerów – dodał.Podczas wczesnowiosennej imprezy, Wisła Płock zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie drużynie, która odtwarzała Wisłę Kraków. – Życzylibyśmy sobie, aby zespół seniorski Wisły zdobył takie miejsce podczas faktycznych rozgrywek – dodał pełen nadziei Kruszewski.

Rozgrywki przebiegły w wyśmienitej atmosferze. Przyjemnie było oglądać nauczycieli zaangażowanych w zabawę, nierzadko dających z siebie więcej, niż dopingujący uczniowie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU