Wigilijne wygrane w Płocku

REKLAMA

Dla niektórych Wigilia przyniosła większe i bardziej niespodziewane prezenty, niż mogli sobie wymarzyć. Jak podaje Wirtualna Polska, właśnie w Płocku padły dwie spore wygrane, wylosowane dokładnie 24 grudnia.

Pierwszy świąteczny prezent otrzymał klient, który w płockiej kolekturze przy ul. Obrońców Płocka 1920 r. 25 wydał 20 zł i zawarł cztery zakłady na jedno losowanie, trafnie typując wygrany zestaw liczb: 7, 13, 20, 25, 33 i 4. Dzięki tym cyfrom wygrał Ekstra Pensję, w której gracz typuje (samodzielnie lub na chybił trafił) 5 liczb z 35 oraz 1 z 4. Ta gra ma osiem stopni wygranych o gwarantowanej wysokości, w tym główną: 5 tysięcy złotych miesięcznie przez 20 lat. Właśnie taką pensję (czyli w sumie 1,2 mln zł) wygrał w Wigilię klient płockiej kolektury.

PowiązaneTematy

Dziesięciokrotnie mniej, ale za to więcej jednorazowo, otrzyma gracz, który również 24 grudnia puścił kupon Mini Lotto w Płocku przy ul. Kolegialnej 29. Klient tego punktu kupił cztery zakłady metodą chybił-trafił na 2 losowania. Wydając 10 zł, wygrał dokładnie 123 277,50 zł.

Warto wspomnieć, że w tym dniu wygrało jeszcze pięciu polskich graczy z innych miast, a dodatkowo jeden w Boże Narodzenie… Gratulujemy i życzymy każdemu tak życzliwego Świętego Mikołaja…