Wiemy, kto spędzi Walentynki w hotelu i na romantycznej kolacji

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trzy tygodnie temu ogłosiliśmy wraz z Hotelem Czardasz Spa&Wellness oraz Oberżą pod Strzechą konkurs na ten specjalny, romantyczny wieczór. Odzew przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. We wtorek, po długiej dyskusji, wybraliśmy zwycięzców. A organizatorzy dorzucili dodatkowe nagrody…

Przez 21 dni nadesłaliście blisko 50, przepięknych wierszy dedykowanych Waszym miłościom. Wybór był niezwykle trudny – każdy wiersz był inny, wyjątkowy, ale z jedną wspólną cechą – każdy pisany był z widocznym uczuciem. Wszystkie wiersze zamieściliśmy na profilu facebookowym Hotelu Czardasz i poprosiliśmy o pomoc w decyzji. Swoje głosy oddali również przedstawiciele fundatorów nagrody i naszej redakcji.

Ponieważ jednak wyznań miłosnych, które przypadły nam do serca było więcej niż nagród, Hotel Czardasz postanowił przyznać dodatkowe wyróżnienia – dla 2 osób karnet na godzinną grę w kręgle, z którego może skorzystać aż 8 osób, a dla 3 uczestników podwójne zaproszenie na hotelowy basen.

Dziękujemy za tak aktywny udział w konkursie. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i przypominamy, że Wasze wiersze walentynkowe będą opublikowane w najbliższym wydaniu gazety PetroNews, która ukaże się już 11 lutego.

Zobacz również: Za miesiąc walentynki. Chcecie wygrać kolację lub kolację z… noclegiem?

Zwycięzcy konkursu walentynkowego

I miejsce – romantyczny pakiet dla dwojga w Hotelu Czardasz Spa&Wellness, obejmujący: 1 nocleg w pokoju dwuosobowym, romantyczną, trzydaniową kolację z lampką wina, wieczór na basenie, śniadanie następnego dnia – otrzymuje pani Monika Kraśniewska.

II miejsce – romantyczną kolację dla dwojga z lampką wina w Oberży pod Strzechą – otrzymuje pani Karolina Kmieciak.

Wyróżnienia – 8-osobową wejściówkę na godzinę w kręgielni Hotelu Czardasz Spa&Wellness otrzymują:
– Mateusz za “Walentynkowe ABC’adło”
– Merry za “Walentynki – dzień wspaniały”

Wyróżnienia – podwójną wejściówkę na basen w Hotelu Czardasz Spa&Wellness otrzymują:
– Asia za “Piotrek, tak wiele się działo”
– Radosław Sikora za “Walentynki są co roku”
– Piotr Włodarczyk za “Sylwio ma kochana”.

Wszyscy zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo o sposobie odebrania nagrody. Gratulujemy!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji