Wiemy już kto zastąpi Manolo Cadenasa

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pod koniec roku na spotkaniu z kibicami Artur Zieliński, prezes Orlen Wisły Płock, ogłosił, że klub nie przedłuży wygasającego w czerwcu kontraktu z Manolo Cadenasem. Tym samym rozpoczęły się poszukiwania nowego trenera, który poprowadzi płocczan w przyszłym sezonie. Dziś oficjalnie poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca. 

Od sezonu 2016/17 zespół Orlen Wisły Płock będzie prowadził Piotr Przybecki, który od 2014 pracuje w Śląsku Wrocław. Urodzony w Opolu Przybecki karierę zaczynał w Gwardii Opole, następnie grał jeszcze w Śląsku Wrocław i Iskrze Kielce. Później przeniósł się do Niemiec, gdzie występował przez 17 lat. Grał w barwach, TUSEM Essen, THW Kiel, HSG Nordhorn, TSV Hannover-Burgdorf. Jest najskuteczniejszym polskim strzelcem w Buneslidzie – łącznie w Niemczech wystąpił w 385 spotkaniach, w których rzucił 1405 bramek. Karierę zawodniczą zakończył w 2012 roku.

Jak informuje klub, Piotr Przybecki zostanie oficjalnie zaprezentowany po zakończeniu obecnego sezonu, a jego kontrakt będzie obowiązywał przez trzy sezony.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji