REKLAMA

Wielki finał Fame Dance Festival po raz siódmy

REKLAMA

Siódmy raz Studio Tańca Fame udowodniło, jak wielu mamy utalentowanych tancerzy. Warsztaty taneczne dla miłośników tańca z udziałem gwiazd programu „You Can Dance” tradycyjnie zakończyły się wielką galą taneczną w amfiteatrze.

Od 18 do 21 czerwca w Studio Tańca Fame trwały warsztaty taneczne. Pomysłodawczyni wydarzenia, Małgorzata Staniszewska – właścicielka, instruktorka oraz czynna tancerka Studia, kolejny raz pokazywała, ile radości daje taniec i jak profesjonalnie podejść do jego nauki. Tym razem pomagali jej w tym uczestnicy programu „You Can Dance”, Julia Żytko (styl commercial hip hop) oraz Artur ART Golec (styl commercial hip hop).

23 czerwca nadszedł moment zaprezentowania szerokiej publiczności efektów czterodniowych warsztatów. Amfiteatr wypełnili tancerze w pięknych, kolorowych strojach i makijażach, którzy wśród bajkowych wróżek stworzyli przepiękne widowisko.Zarówno Małgorzata Staniszewska, jak i trenerzy, w skupieniu nadzorowali to ogromne przedsięwzięcie, stojąc przy scenie i z radością przyjmowali zakończenie każdego z występów. Uzdolnieni tancerze nie zawiedli – trenerzy mogli być dumni z efektów swojej pracy.

Organizatorami wydarzenia było Studio Tańca Fame oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. PetroNews był patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Ja says:

    Gdzie Można nabyć bilety na występ 21.06.2019 w amfiteatrze ???

  2. Załogantka says:

    Byłam w tym czasie na pokładzie statku. To co się działo nie jest do opisania. Trauma zostanie już do końca życia. To były sekundy jak zaczęło obrywac dachy i urywać ogrodzenia których części leciały na nasz statek.
    Nikomu nie życzę takich przeżyć…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU