Wielka gala nowej Insigni w Płocku

REKLAMA

Do Płocka przyjedzie w towarzystwie gwiazd. Już teraz wzbudza pożądanie wielu mężczyzn, kusząc swoją sylwetką, błyskiem w pięknych oczach i… możliwościami. Premiera nowej Insigni to jedna z najważniejszych, być może nawet najważniejsza premiera tego roku. W najbliższy piątek to cudo nowoczesnej motoryzacji zobaczymy na własne oczy.

Na następcę Insigni miłośnicy marki Opel czekali przez ostatnich kilka lat. Po premierze nowej Astry pytano, czy nowy produkt może nas czymś jeszcze zaskoczyć?

PowiązaneTematy

Jak się okazuje – może. Poprawiono wszystko, co można było poprawić. Nawet nazwę, która brzmi obecnie Insignia Grand Sport. Auto, które i tak nie było małe, zyskało w długości 67 mm (4897 mm), a rozstaw osi powiększono o 92 mm, co daje wymiar 2829 mm. Nie przełożyło się to na wagę – nadwozie jest lżejsze o 60 kg, a łącznie z innymi elementami nowa Insignia waży średnio o 175 kg mniej od poprzedniego modelu.

Jak twierdzą specjaliści z Budmat Auto, nowa Insignia znacznie zbliżyła się do segmentu E – jest większa, ma szerszy rozstaw kół o 11mm, a przy tym jest o 29 mm niższa. Jedno się nie zmieniło – auto jest wciąż bardzo eleganckie i spokojnie może konkurować z autami z wyższej półki.

To, czy Opel namiesza w klasie premium, możecie sprawdzić w dniach 23-25 czerwca br. Opel Budmat Auto (ul. Bielska 55 w Płocku) zaprasza na WIELKĄ GALĘ NOWEJ INSIGNI, której inauguracja odbędzie się w najbliższy piątek, 23 czerwca, o godz. 18.

Wśród atrakcji przede wszystkim NOWA INSIGNIA oraz:

  • prezentacja i testy innowacji motoryzacyjnych klasy premium
  • możliwość konfiguracji własnej, unikalnej Insigni
  • atrakcyjny system rabatowania dla Gości wydarzenia
  • możliwość wygrania, nowej 260-konnej Insigni*
  • pokazy baristów
  • prezentacja NOWEJ INSIGNI w towarzystwie najpiękniejszych Kobiet Mazowsza.

* Nagroda: nieodpłatny wynajem samochodu OPEL INSIGNIA na dowolnie wybrany weekend w okresie 3 miesięcy od momentu realizacji konkursu, wraz z pełnym zbiornikiem paliwa. Regulamin dostępny w salonie Opel Budmat Auto, Bielska 55, Płock.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia do 22 czerwca br.: Klaudia Kułak, Asystentka Handlowa Salonu Opel Budmat Auto, tel. 512-051-408, e-mail: myopel@budmatauto.pl.

 

23-25 CZERWCA 2017
SALON OPEL BUDMAT AUTO
BIELSKA 55, PŁOCK
WWW.OPEL.BUDMATAUTO.PL