REKLAMA

Wieczór operowy w Płocku. Sonori Ensemble zaprasza na muzyczną podróż

REKLAMA

Koncert Operowy w wykonaniu znakomitych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble odbędzie się w październikowy wieczór w Płocku. W programie najsłynniejsze sceny z oper mistrzów muzyki: Mozarta, Bizeta, Verdiego, Pucciniego czy Kalmana.

Na wieczór z operą zapraszają artyści z Grupy Operowej Sonori Ensemble. Koncert odbędzie się 9 października br. o godz. 19 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Płocku.

PowiązaneTematy

– Przed Państwem wieczór pełen przebojów muzyki klasycznej, podczas którego zabrzmią słynne ensemble operowe, miłosne arie i duety, żartobliwe przeboje operetkowe, a także standardy jazzowe czy popularne pieśni neapolitańskie. Koncert operowy to niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń – zachęcają organizatorzy.

W programie najsłynniejsze sceny z oper największych mistrzów muzyki, jak: Mozart, Bizet, Verdi, Puccini, Kalman i wielu innych. Zaprezentują je znakomici śpiewacy – soliści scen operowych z Pragi, Krakowa i Wrocławia.Grupa Sonori Ensemble ma na swoim koncie kilkaset koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury w Polsce i za granicą. Do ważniejszych osiągnięć należą: występy z Orkiestrą Filharmonii Zielonogórskiej, trzykrotny występ podczas Nowosolskiej Jesieni Artystycznej, gdzie artyści koncertowali m.in. obok Grupy MoCarta oraz orkiestry Arte dei Suonatori, koncert w ramach prestiżowego cyklu „Wieczory u Attavantich” w Jarosławiu, spektakl „Mozartiada” podczas festiwalu Drama Teatralna w Tarnobrzegu.

Bilety na to wydarzenie dostępne są w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki, tel.: (24) 366 43 50, mail: bilety@pokis.pl oraz online na Kupbilecik

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Fan operetki says:

    Czekam na występ Rodziny Kaczmarków z Koluszek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU