REKLAMA

Więcej czasu spędzić z rodziną, uprawiać więcej sportu – postanowienia noworoczne znanych płocczan

REKLAMA

Dziś sylwester, a wraz z nim kończy się kolejny, w naszym kalendarzu 2015 rok. Koniec roku to czas podsumowań, ale też postanowień noworocznych. Ile z nich uda się dotrzymać? Tego dowiemy po podsumowaniu 2016 roku… Na to jednak przyjdzie czas, tymczasem przedstawiamy Wam postanowienia noworoczne kilku popularnych w Płocku osób.

Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski
Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski

Andrzej Nowakowski, Prezydent Miasta Płocka:

Pobiegnę maraton. Pokonałem już trasę półmaratonu, chcę spróbować nowego wyzwania. Zacznę, w końcu, chodzić na basen. Zorganizuję sobie pracę w taki sposób, by mieć więcej czasu dla rodziny. Choć wydaje mi się, że cokolwiek w swoim dziennym grafiku spotkań bym nie ulepszył, to i tak będzie wydawało mi się, że rodzinie poświęcam za mało czasu.

artur_jaroszewski
Artur Jaroszewski, przewodniczący Rady Miasta

Artur Jaroszewski, przewodniczący Rady Miasta:

Od kilku lat są podobne i niestety niespełnialne. Chciałbym mieć więcej czasu dla najbliższych  oraz dla siebie prywatnie. Chciałbym przeczytać wiele dobrych książek. Chciałbym wznowić swoje badania genealogiczne. Chciałbym częściej biegać i pływać. Ale, niestety, tak długo jak długo będę przewodniczącym Rady Miasta Płocka – te postanowienia, a raczej marzenia, będą mało realne. Doba ma tylko 24 godziny…

Michał Sosnowski, radny Rady Miasta:michal_sosnowski1
Michał Sosnowski, radny RMP

Mijający rok był dla mnie bardzo pracowity – starałem się odpracować kredyt zaufania, jakim obdarzyli mnie wyborcy powierzając mi mandat Radnego Rady Miasta, co wiązało się z maksymalnym zaangażowaniem w życie osiedli, z których zostałem wybrany, a także pracę na rzecz środowiska sportowego w naszym mieście. W przyszłym roku chciałbym kontynuować te zadania, które rozpocząłem w 2015 roku i dążyć do ich realizacji w 2016. Prywatnie za cel stawiam sobie poświęcenie więcej czasu rodzinie, a szczególnie mojemu małemu synkowi, a także odwiedzenie kolejnych europejskich krajów, w których jeszcze nie byłem, czyli wyjazd na Węgry i do Holandii. Chciałbym również kontynuować naukę i ukończyć studia podyplomowe na kierunku „Menedżer Jednostek Samorządu Terytorialnego”. Kibicowsko postaram się być wszędzie tam, gdzie będzie grała Wisła i mam nadzieję, że w czerwcu cały Płock będzie cieszył się z awansu do Ekstraklasy.

Tomasz Kominek, radny Rady Miasta:

tomasz_kominekPrzyszły rok w mojej rodzinie upłynie pod znakiem narodzin mojego drugiego dziecka. Chciałbym więc, żeby moje dzieci miały więcej taty w domu. Pragnę także skupić większą uwagę na pomocy osobom, które tej pomocy najbardziej potrzebują, zwłaszcza w obszarze socjalnym. Zawodowo chciałbym prowadzić skuteczną politykę, dzięki której zadowolone będzie osiedle Radziwie, ale i całe miasto. Ważna jest polityka zrównoważonego inwestowania w cały Płock, szczególnie ważna będzie obwodnica miasta. Nie zapominajmy też o naszych piłkarzach – w przyszłym roku planuję chodzić na mecze Ekstraklasy w Płocku.

Ryszard Wolbach, artysta:

Wolbach w czarnym kocie (19)Przede wszystkim chciałbym wypromować w całym kraju projekt „Kolory nadziei”, zaprezentować na scenach ogólnokrajowych a może i zagranicznych. Zagrać 40 koncertów z okazji czterdziestolecia pracy artystycznej, a przy tym nagrać drugą płytę, na którą mam już prawie gotowy materiał. A prywatnie chciałbym dużo podróżować, poznawać nowych ludzi i odizolować się od polityki. Częściej zamierzam też uczestniczyć w wydarzeniach sportowych i kulturalnych, prowadzić zdrowy tryb życia i wreszcie rzucić palenie papierosów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU