REKLAMA

Wiadomo już kiedy zamkną stary most

REKLAMA

Urząd Miasta Płocka poinformował o dacie zamknięci mostu im. Legionów Piłsudskiego w Płocku. Kierowcy mają jeszcze chwilę na spokojny przejazd przez miasto.

Wkrótce rozpocznie się remont mostu im. Legionów Piłsudskiego. Najpierw przejazd miał być zamknięty pod koniec czerwca, później przesunięto tę datę na 1 lipca, okazuje się jednak, że z jednym czynnym mostem nad Wisłą miasto zostanie jeszcze później.

– Przejazd starą przeprawą całkowicie zamykamy w poniedziałek, 8 lipca, po porannym szczycie – informuje Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej płockiego ratusza. – Od czwartku, 4 lipca, na drogach i ulicach prowadzących w kierunku mostu im. Legionów Piłsudskiego, będą stały tablice z informacją o wyłączeniu ruchu na przeprawie (dla pojazdów, ale także dla pieszych). Liczymy, że dzięki takiemu rozwiązaniu stosunkowo największa liczba kierowców i pasażerów Komunikacji Miejskiej będzie przygotowana na korzystanie z objazdu Mostem Solidarności – wyjaśnia Hubert Woźniak.

Jak przypomina, remont będzie polegał na wymianie dylatacji, nawierzchni wraz z izolacją, a także balustrad i barierek.Czy w związku z późniejszym rozpoczęciem remontu nie opóźni się termin zakończenia prac?

– Wyznaczony na dziś termin zakończenia prac to 30 września tego roku informuje Hubert Woźniak.

Przypominamy, że trwa również remont al. Kilińskiego, która już została zamknięta, podobnie jak ul. Warszawska, stanowiąca dojazd do mostu.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. nick says:

    Przez Sierpc – Toruń – Włocławek – Kutno – do Radziwia

  2. Ja says:

    Mieli zamknąć 24.06.koniec remontu 30.09. Potem 01.07. też koniec remontu 30.09. Teraz zamykają 08.07. I też koniec 30.09.

  3. WS says:

    a co z pociągami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU