REKLAMA

Wernisaż Andrew Johna Stewarta i promocja książki Jacka Ostrowskiego w Książnicy

REKLAMA

Książnica Płocka zorganizowała dwa spotkania z autorskie. W pierwszym będziemy mogli spotkać się z Andrew Johnem Stewartem podczas wernisażu wystawy pt. „Skrzyżowanie”, drugie natomiast poświęcone będzie promocji książki „Ostatnia wizyta” Jacka Ostrowskiego.

Książnica Płocka na wernisaż zaprasza już 9 marca o godz. 17. Zaprezentowane zostanie malarstwo australijskiego artysty, zamieszkującego w Polsce, Andrew Johna Stewarta. Jego prace możemy zaliczyć do współczesnego nurtu w sztuce. Życie artysty w nowej kulturze, w różnych środowiskach odegrało ważną rolę w jego twórczości. Podczas wernisażu będziemy mogli porozmawiać z nim o jego dziełach, australijskiej kulturze, sztuce i muzyce. Książnica przygotowała na tę okazję również projekcję filmu.

– Moje doświadczenie z Polską rozpoczęło się w 2006 r. Odkryłem, że znalazłem się na skrzyżowaniu i ta wystawa symbolizuje moją decyzję o zmianie kierunku z Australii na Polskę – przyznaje Andrew John Stewart.

 16 marca o godz. 17 w Książnicy Płockiej odbędzie się promocja  i spotkanie z autorem książki „Ostatnia wizyta” Jackiem Ostrowskim. Autor stworzył opowieść na podstawie faktów, aktów sądowych i rozmów z prokuratorem, który kierował pewnym śledztwem, o którym dowiemy się w książce. Ostatnia wizyta to mroczna opowieść o czasach, które przeminęły, ale ich cień wciąż pada na naszą rzeczywistość.

 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU