REKLAMA

Weekend za pół ceny. Teatr Dramatyczny obniża cenę biletów!

REKLAMA

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja, mająca na celu zachęcić Polaków do odwiedzania miejsc kulturalnych, gastronomicznych, sportowych czy też rekreacyjnych. W tym roku odbywa się ona w dniach 23-25 września. Płocki Teatr Dramatyczny również dołączył do tych działań. Już 25 września (niedziela) bilety na spektakl „Arszenik i stare koronki” będą kosztować jedynie 15 złotych! 

W pobliżu cmentarza, w małym domku na Brooklynie, mieszkają dwie szacowne starsze panie. Abby i Marta są siostrami. Miłe, serdeczne i pomocne w każdej sytuacji. Wraz z nimi mieszka ich siostrzeniec Teddy, który skądinąd uważa się za prezydenta Roosevelta. Pewnego dnia, a ściślej mówiąc pewnej nocy, w tym „zwyczajnym” domu zjawiają się nieproszeni goście… Dalszej części zdradzić nie możemy, ale jedno jest pewne – warto odkryć zakończenie tej jakże szalonej historii w płockim Teatrze Dramatycznym. To jedyny taki spektakl, który łączy w sobie chwile grozy, emocje, gwałtowne zwroty akcji z komedią i zabawnymi sytuacjami, które spotykają głównych bohaterów.

W rolach głównych wystąpi niezastąpiony kobiecy duet, który mogliśmy oglądać w spektaklu „Pierwsza Młodość”, czyli Grażyna Zielińska i Hanna Zientera.Przypomnijmy, że celem akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” jest prezentacja polskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również poza sezonem wakacyjnym.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU