We wtorek utrudnienia m.in. na Chopina

REKLAMA

We wtorek, 10 września na terenie miasta będą występować miejscowe utrudnienia w ruchu, związane z planowymi remontami.

Przypominamy, że do piątku 13 września zamknięty dla ruchu jest odcinek ul. Chopina od skrzyżowania z ul. Lachmana do skrzyżowania z ul. Otolińską.

PowiązaneTematy

W poniedziałek wieczorem zakończyły się prace, związane z frezowaniem jezdni w Al. Jachowicza. We wtorek i środę w Al. Jachowicza będą trwały intensywne prace drogowe związane z przygotowaniem drogi do wykonania warstwy ścieralnej asfaltu w rejonie skrzyżowań: Jachowicza – Bielska – Kobylińskiego oraz Jachowicza – Nowy Rynek – Obrońców Westerplatte. Prace drogowe (regulacja studni, wykonanie warstwy wiążącej asfaltu na jezdniach) będą prowadzone pod ruchem, nie jest planowane całkowite zamknięcie ulic, jednak należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu.  MZD apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu oraz poleceń służb drogowych.

Brygady remontowe, prowadzące bieżące naprawy dróg i chodników, spotkamy dzisiaj na:

– ul. Jasna – naprawa chodnika

Przebudowa skrzyżowań na Podolszycach

W rejonie al. Jana Pawła II trwają prace w pasie drogowym, a także budowa drugiej jezdni na odcinku od ul. Wyszogrodzkiej do ul. Czwartaków. Na części jezdni wykonano oznakowanie poziome zgodne z nową organizacją ruchu.

Przebudowa skrzyżowań na Jachowicza

Na Jachowicza trwa przebudowa skrzyżowań. Prowadzone są intensywne roboty drogowe. W związku z tym w rejonie skrzyżowań:

– Al. Jachowicza – Obrońców Westerplatte – Nowy Rynek,
– Al. Jachowicza – Bielska – Kobylińskiego

występuje czasowa organizacja ruchu, zwężenia jezdni, wygrodzenia oraz ograniczenia prędkości. MZD apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności.

Pozostałe utrudnienia

Skrzyżowanie Bielska – Targowa: Roboty drogowe prowadzone są na ul. Bielskiej. MZD apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu.

Na Trasie Popiełuszki – odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – (DK60 i DK62) wprowadzono czasową organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości.