REKLAMA

Warto zadbać o dom i ogród wiosną

REKLAMA

Aby w pełni cieszyć się miłymi chwilami, nie zapominajmy o coraz częściej występujących wiosną i latem anomaliach pogodowych. Jeśli jesteśmy w domu, możemy się do takich wydarzeń przygotować i szybko zareagować. Gdy zostawiamy dom bez opieki, najlepszym zabezpieczeniem jest dobra polisa mieszkaniowa.

Nadszedł wreszcie długo wyczekiwany czas, gdy możemy wyciągnąć meble, grille czy inne ogrodowe akcesoria, aby w gronie najbliższych spędzać czas w zielonym przydomowym ogródku. Chętniej też planujemy weekendowe wypady za miasto. Aby w pełni cieszyć się miłymi chwilami, nie zapominajmy o coraz częściej występujących wiosną i latem anomaliach pogodowych. Jeśli jesteśmy w domu, możemy się do takich wydarzeń przygotować i szybko zareagować. Gdy zostawiamy dom bez opieki, najlepszym zabezpieczeniem jest dobra polisa mieszkaniowa.

PowiązaneTematy

Jak najlepiej ubezpieczyć dom i ogród, radzi Eliza Taras z agencji oferującej ubezpieczenia Warty

Eliza Taras

Dom, to najcenniejsze miejsce jakie mamy. Dlatego ważne jest jego odpowiednie ubezpieczenie. Godna uwagi jest oferta mieszkaniowa Warty. Obejmuje ona ochroną nie tylko mury i przedmioty, które posiadamy w mieszkaniu czy domu, ale i poza nim. Zabezpiecza także mieszkańców przed finansowymi skutkami różnych zdarzeń.

Już podstawowy zakres ubezpieczenia Warta Dom Komfort jest jednym z najszerszych na rynku. Uwzględnia on nie tylko typowe dla polis mieszkaniowych sytuacje, takie jak zalanie, pożar czy kradzież z włamaniem. Tu lista sytuacji objętych ubezpieczeniem jest bardzo długa – są to również np. szkody powstałe w wyniku dewastacji (np. graffiti), stłuczenie szklanych elementów wyposażenia, takie jak np. płyta kuchenna, wewnętrzna balustrada, czy też coraz popularniejsze panele słoneczne i kolektory solarne. Ubezpieczyciel wypłaci także odszkodowanie, gdy grad zniszczy dach lub gdy podczas burzy, w wyniku przepięcia, uszkodzeniu ulegnie sprzęt elektroniczny.

Zabezpieczony ogród

Jednym z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu podczas ciepłych weekendów jest grill we własnym ogrodzie. Dlatego coraz więcej uwagi poświęcamy przydomowym ogródkom i chętnie w nie inwestujemy. Kupujemy drogie rośliny, altanki, baseny i trampoliny dla dzieci.

Nadal jednak rzadko pamiętamy, że gwałtowna burza, gradobicie, czy silny wiatr mogą w jednej chwili zniszczyć nasz starannie wypielęgnowany ogród. A to właśnie wiosną i latem zgłaszanych jest do ubezpieczycieli najwięcej szkód spowodowanych tego typu anomaliami pogodowymi. Warto więc pomyśleć o tym wcześniej i zabezpieczyć swój ogrodowy dobytek. Co ważne, ubezpieczenie w Warcie chroni nie tylko meble i drobną architekturę ogrodową, ale także rośliny.Bezpieczni na rowerze

Najchętniej uprawianym przez Polaków sportem jest jazda na rowerze. Chętnie wybieramy się na rowerowe wycieczki, by pobyć z rodziną i przyjaciółmi, a także odkrywać nowe miejsca. Kilka rowerów w rodzinie to zazwyczaj już standard – Warta uwzględniła to w swojej ofercie mieszkaniowej i do podstawowego ubezpieczenia oferuje dodatkowy pakiet dedykowany rowerzystom.

Ubezpieczenie to, oprócz ochrony sprzętu poza domem, zawiera rowerowe assistance, dzięki któremu bez strachu można wybrać się nawet w najdłuższą podróż.

Teraz, podczas wiosennej promocji, ubezpieczenie Warty można wykupić nawet 50% taniej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • Zadzwoń: 697-542-334
  • Napisz: pcfplock@wp.pl
  • lub przyjdź do agencji ubezpieczeniowej  w Płocku, Al. Jachowicza 38.

artykuł sponsorowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU